Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je neskutečné,kam nás ta sebranka dostala.Otec bojoval proti fašismu, poslán na Slovensko proti banderovcům jako bývalý odbojář tzv.na cvičení,když nesouhlasil s dalším vývojem tak poslán na Bory jako politický,ukraden veškerý majetek a tam se potkal s kolaboranty a po havlopřevratu, ne revoluci nevráceno nic.Nepamatuji si,že by si stěžoval a zemřel,když mu bylo 48 let a vždy mi říkal,že to je v lidech.Když dnes čtu o hrdinech II. a III. odboje tak mám divný pocit.Chudáci pétepáci .Já si pamatuji,že jsem na ZVS sloužil s klukama,kteří pracovali v dělnických profesích z rodin sociálně chudších a vyučených v různých oborech za slušný peníz a ne za 70.-Kčs a na vojně byli pouze 5.měsíců .Cítím se podveden a nemůžu tady již číst překrucované žvásty některých tzv.hrdinů dnešní doby a ještě vyznamenávaných a zvýhodňovaných.Všíml jsem si také,že hrdinové mlčí.Dobrý příklad je skromná Sáblíková,Ale o ní je vždy jedna řádka,ale o krachujícím fotbalu,dnes i hokeji celé stránky,to nemluvím o tenistech.
  • hrdinové, čest a sláva těmto bojovníkům proti zlu, banderovcům a ukronáckům
    • jejichž místo je v příkopě u silnice. A nebo v kafilerii.Jejich zpackaný život nemá žádnou cenu. Jsou obyčejným povlem. Hnoji všech hnojů!
      • I ty jsi jak prašivý stěkáč. Neumíš se ani anonymně podepsat, jen urážet a nadávat.
  • A tak tomu bude i dál. Lidé mají dost manipulací a lží Havlkavárny a jejich mluvčích.
  • Hrdí Češi a Slováci bojují na straně práva, kvikotu kavárny navzdory.
  • věnovat tolik místa pár bezvýznamným psům. Chamradi která tady nikomu nechybí, páchnoucí bandě postavené na úroveň bezcenných zmetků. Solidní cestovka by si přišla na pěkné peníze, kdyby na ně uspořádala lov. Jak na potkany.Ostatně nic jiného nejsou. Bezcenní zmetci kteří zdechnou někde v polích. A ti okolo je přihrábnou do příkopy jen tak.Jako sraženého králíka...
    • To je složitější. Současný systém má princip rádoby absolutní svobody.Tím odpovídá každý za sebe. Rozdíl mezi placenými vojáky a těmi dobrovolníky je, že ač většina obyvatel je proti, tak nasazování našich vojáků v zajmu cizích mocností je OK, ale ti druzí porušují zákon. Proč, protože těm nahoře je uloženo cizí mocností, že ti jsou hodní a ti zlí, bez respektu k většinovému názoru. Shodněme se ale v tom, že ISIL je nelidská struktura ( i když skrytě podporovaná EUUSA ). Naopak Ukrajinskou vládou persekuovaní obyvatelé východu Ukrajiny jsou zlí protože se to nelíbí EUUSA a jejich bankovní sebrance. Takže, když jako potkany, tak všechny.
      • *4* *12*
  • Pan Red a jeho tiscali už mi začínají lézt krkem.Hotoví kapitalistický svazáci
  • co umí na tiscali dobře, CENZURU !!! *8* *1*
  • je zase blábol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit