Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A my to zaplatíme i jinak, dráž než nějaké sms *16* super
  • Ha ha ha ha ha ha ha ha ha, už dál nemůžu cha cha cha, tak dárcovské SMS ha ha ha ha.
  • darcovské SMS!
    Cha, cha ... ať posílá Schwanzerberské kníže, Vondra, kalus ušatý a spol.
    Musel bych být padený na hlavu posílat peníze teroristům a vzbořencům podporovaným amíky.
  • Jsem potěšen,že ovčané již pochopily USA a jejich roupy ve světě.Když byly Rusové v Afganistánu tak Varšavskou smlouvu neobtěžovaly.I já jsem rád,že jsem poznal co je to prvobytně pospolný kapitalismus,ale rád bychjiž viděl jeho konec.
  • Raději spolupracovat s Američany než s Rusy.21.srpen 1968 je pro nás hrozným ponaučením
    • Historický omyl,vina režimu,ne vina slovanského národa.... Amerika není o nic lepší,stejný agresor jako Ivan v dobách železné opony.... Ivan má jednu výhodu,narozdíl od Amíka,se s ním vždy domluvím,aniž bych se musel učit jazyk a další věc,v čem se liší nynější invaze v Afganistánu od té Sovětské... vůbec v ničem,takže... ? píšete nesmysl....
      • Není pravda. za posledních 20 let sleduji a to i v armádě kolonizaci států s nerostným bohatstvím zejména USSA a to nelze vyvrátit to je fakt. Demokracie a láska k lidem v tom není.
    • Rok 1938 je jestě horší! A nakonec ta naše Sametová 1989"
      JuDr. Karl Werwolf
    • Taky převrat v roce 1989 je hrozným ponaučením. Z toho než se vyhrabem, tak my tady už nebudem. No aspoň máme zajímavý zážitky, ne že bych o ně stál ,ale stalo se. Jinak vše se vyvíjí a tak nemusíme mít ani strach z komunistů, dnes jsou někde jinde a to co bylo by se už nevrátilo.
      • vše je jak má být , aby s e člověk poučil a zmoudřel musí prožít i to horší , takže aby tu už nikdy nebyl komunismus ani kapitalisnmus , musí člověk prožít to, co je nyní

        už jsme na začátku nové éry ..už se rýsuje na obzoru Nová Země !! *3*
        • Mám obavu, že dle diskuzí tady a jsem tu nějaký rok blb švejk zůstane blbem a kdyby se kdokoli z vlády a parlamentu vč zbytečného senátu vychcal z balkónu, bude to posvátná tekutina. Švejk se nepoučí a jako totální blb se točí tahajíce se za ocas v kruhu už 22 let
        • Popište, jak tu Novou Zemi vidíte?
          Jen takové konstatování je málo.
          • sekta? sekta nemusí být jen náboženská..nejvetší sekta na světě je sport !! *8*
          • Spolupráce, solidarita ..Mír , a to po celém světě , není to žádná utopie , už se to děje , už jsme na dohled ...nového !! *14*


            http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/685-pravda-o-kolosalni-manipulaci-lidstva-jiz-prosakla-ven
            • ... ano, díky tj. zajímavé!
              Předtím mně to zavánělo nějakou sektou.
  • NASR*T. Amíci si najmou al srajdu, vyzbrojí ji a nazvou ji vzbouřenci a likvidují suverenní státy kvůli nerostnému bohatsví a my to budem platit a přitom tady nejsou peníze na léčení našich dětí. Ať už ta vládnoucí verbež jde do hnoje!!!
    • Přesně tak to je !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit