Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes se tezce sezene kvalita,proto staci kupovat levne,ale vybirat ocima,i brak muze dobre slouzit...Cinani uz vedi,jak vyrabet,jsou uz zabehlia kolikrat maji lepsi zbozi,nez v kramech.Nuzticky od nich strihaji,pinzeta trha lip,nez koupena z lekarny....Drahe zbozi,co se tvari jako znacka,je kolikrat z Ciny,Polska,lepsi zbozi se sem moc nevozi...Vyrobek se tvari,ze je z Nemecka a po strzeni stitku je pod nim vyroba Polsko a to je caste,same sizeniny,klamy...Staly jsme se chudaky,kdy nam sem vozi zbytky,vyrazene veci z venku,ze skladu,atpod.,abychom to mohli koupit a meli na to...Nam sem vozi sizeniny a venku to same zbozi,je v lepsi kvalite a levneji...Driv jsem nakoupila jidlo a pochutnala si,dnes musim davat pozor,aby to bylo jedle a nebylo mi zle...,uz nemam duveru v nakupy,je treba davat pozor,co se kupuje...Lip zde nebude,nebot se tu nic k lepsimu nedeje,stale se blizime k vetsi bide,zadluzovani...
  • Já kupuju zásadně vepřovou panenku na medajlonky. Těch se dá sníst klidně i kilo a bez chlaba.
    • Bez chlaba bych to nejed!!
  • Spolu s dětmi budeme dotovat fotovoltaické, církevní, politické, finanční parazity, oligarchům přispívat na dotace, sponzorovat humanitární fašisty a teroristy po celém světě, rozprodávat za hubičku vodu, půdu a přírodní zdroje, obětovat se ve válkách, sloužit jako dobrovolný kanonefutr protektorovi.

    A tak je to správně, tak to má být.
  • Co znamená "řešit ohroženou trvanlivost"?
    Tak za:
    1.Nevím co to je.
    2.Mne to uráží!
    • A nebude to tím, že jsi tajtrdlik. *1* *1* *1*
  • jj,určitě za ty s r a č k y co sem přišly z číny a prodávaly minulý týden.
    z polska to je už normál. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit