Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle statistik 99% vražd a zabití páchají psychicky zdraví lidé. A je jedno zda se jedná o loupežné vraždy nebo zabití například na silnici z nedbalosti. Z toho logicky plyne----zdraví lidé jsou neporovnatelně nebezpečnější než duševně nemocní. MUSÍME SI NA NĚ DÁT POZOR!!!!!!!
  • jo, snad by lidi měli méně předsudků, kdyby jen za poslední rok dva duševně nemocní nezabili tolik lidí...
  • Krucinál, běžte se vycpat. Kdyby vaše zasr. věrchuška nezrušila Skálův systém léčby alkoholiků a další systém léčby ostatních pacientů, tak by nebyly současné potíže. Psychiatrie byla na sklonku 80. let u nás jedním s nejrozvinutějších a nepokrokovějších oborů na světě. SSa se svými soukromými středověkými koncentráky a zanedbanou péči o duševně nemocné může jít akorát tak na hnůj!!! A předsudky si strčte někam!!! Když jste tak světoví, tak se jich zbavte!! Z běžné populace se předsudky vymítit nedají, jelikož nemá odborné vzdělání, vy paka!!! To mě vždycky dokáže nasr. takové d.mentní kydy. My bojovali za zachování funkčních systémů, ovšem oni předsudků neprostí sametoví papaláši to viděli jinak. Blbě. Tak držte pysk a šoupejte nohama, když jste si to zničili a táhněte někam!! Vy sami jste zralí na léčení. Fuj tajbl, taková drzost!!! *11* *12* *11* *12* Jo a nezapomeňte mě zablokovat!!!
    • Klobouk dolů, úžasně napsané. Ano perfektní systémy se rozbily a nahradily je výmysly dutých hlav. Bohužel se toto netýká jen zdravotnictví. Hlavně, že máme pomeranče.
      • Ano, máte pravdu. Stejný pravěk dnes vládne už ve všech oblastech. Nejvymakanější "systémy" (okrádání) mají dnes už jen řetězce supermarketů, finanční úřady, banky a exekutoři.
        • Ano, bohužel máme co jsme chtěli.
      • rovněž školství je na to velice podobně
      • Ano, napsal jsem to dobře a pravdivě.
        • Ty seš blbej, jak daleko vidíš.
        • Pardon, zapoměl jsem přehodit nick.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit