Přejít na výpis diskuzí

Češi se statisticky blíží blahobytu. Ubylo nezaměstnaných i chudých

10.4.2018 16:23
von 10 příspěvků

Statisticky se Češi mají jako nikdy v minulosti. Alespoň o tom vypovídají čerstvé údaje o nezaměstnanosti i chudobě. Český statistický úřad (ČSA) zjistil, že materiální nedostatek loni trápil kolem 390 tisíce obyvatel České republiky. Oproti předchozímu roku tak ubylo 100 tisíc. Pokles zaznamenala i...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jenom statisticky.
  • Statisticky bych měl brát okolo šedesáti tisíc. Paní ministryně, chybí mi tedy 44 tisíc,Žádám doplatek *16*
  • To snad musel napsat Jegl,větší kravinu jsem nečet. *4*
  • Někdo nestíhá dvě práce a ještě jeho dům a zahrada je jako v arboretu, to ale tady na Tiscali nějak nehrozí. Sedí tady samí trollové, socani a komouši, kteří z ničeho chtějí udělat revoluci a vzít boháčům jejich majetek. Probuďte se soudruzi ! Bez práce nejsou koláče.
  • Statisticky jsme v růstu HDP lídři mezi zeměmi bývalého východního bloku, ale v životní úrovni obyvatel celé EU jsme třetí nebo čtvrtí odzadu. Statisticky od nás ročně odchází nejvíc peněz ve formě zisků a dividend ven ze země, zpětné investice nestojí za řeč a v HNP (hrubý národní produkt), který určuje skutečné bohatství země jsme taky zase na nějakém předním místě od konce. Statisticky jsme tak bohatí, že nás jedna z největších finančních korporací světa JP Morgan už loni zařadila do kolonky rozvojová země, jako nějakou africkou banánovou republiku. Ó my se máme.
  • Rád bych věděl pro koho byla a kým statistika "vyrobena"!!! Odcházel jsem do důchodu přerd 15 lety a díky statistickému šéfovi =kaloudovi, snížili výpočet důchodu cca 2 tis.Kč na kus důchodce. Toto nikdo již následně neupravil. Nic neušetřím, zaplatím byt a energie a to co mi zbyde je jen tak na přežití v chudobě. A to jsem si myslel jak vysoký mám v té době příjem.Ještě jednou děkuji kaloudovi.Do dneška pracuji, nedostávám žádné příspěvky. Byla by mi hanba.
  • Cha, chááááá. Má žena má statisticky 31 tisíc hrubého, reálně však bere 14 tisíc čistého za práci v třísměnném provozu.
  • Apríl
  • statistika
  • Koukám máme přebytek humoru :-) :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit