Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jenom statisticky.
  • Statisticky bych měl brát okolo šedesáti tisíc. Paní ministryně, chybí mi tedy 44 tisíc,Žádám doplatek *16*
  • To snad musel napsat Jegl,větší kravinu jsem nečet. *4*
  • Někdo nestíhá dvě práce a ještě jeho dům a zahrada je jako v arboretu, to ale tady na Tiscali nějak nehrozí. Sedí tady samí trollové, socani a komouši, kteří z ničeho chtějí udělat revoluci a vzít boháčům jejich majetek. Probuďte se soudruzi ! Bez práce nejsou koláče.
  • Statisticky jsme v růstu HDP lídři mezi zeměmi bývalého východního bloku, ale v životní úrovni obyvatel celé EU jsme třetí nebo čtvrtí odzadu. Statisticky od nás ročně odchází nejvíc peněz ve formě zisků a dividend ven ze země, zpětné investice nestojí za řeč a v HNP (hrubý národní produkt), který určuje skutečné bohatství země jsme taky zase na nějakém předním místě od konce. Statisticky jsme tak bohatí, že nás jedna z největších finančních korporací světa JP Morgan už loni zařadila do kolonky rozvojová země, jako nějakou africkou banánovou republiku. Ó my se máme.
  • Rád bych věděl pro koho byla a kým statistika "vyrobena"!!! Odcházel jsem do důchodu přerd 15 lety a díky statistickému šéfovi =kaloudovi, snížili výpočet důchodu cca 2 tis.Kč na kus důchodce. Toto nikdo již následně neupravil. Nic neušetřím, zaplatím byt a energie a to co mi zbyde je jen tak na přežití v chudobě. A to jsem si myslel jak vysoký mám v té době příjem.Ještě jednou děkuji kaloudovi.Do dneška pracuji, nedostávám žádné příspěvky. Byla by mi hanba.
  • Cha, chááááá. Má žena má statisticky 31 tisíc hrubého, reálně však bere 14 tisíc čistého za práci v třísměnném provozu.
  • Apríl
  • statistika
  • Koukám máme přebytek humoru :-) :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit