Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč je tabulka seřazená dle výsledků z roku 2011?
  • Tam podemnou. To se pletete. Nejvíce pro český národ udělali komunisté. Bez těch by jst tu lezli ještě pos tromech. Za nich bylo zdravotnictví zadarmo, rovněž školy, byty a platil se jen nepatrný nájem. Potraviny levé, léky zadarmo. Platil se jen recept. Atd atd. To za buržoustů budou opět lézt lidi po stromech. Nebudou si ani posatvit barák z kravských ho..., protože nedostanpu stavební povolení. A pod mosty je málo místa.
    Komunisté byli zlatí !!!!
    • Zajímavé, že z politiků ti nejhorší jsou právě doktoři - Macek, Rath, Součková, nebo plzeňští právníci jako koloťuk Gross. A vzkaz pro Pepponeho - nauč se česky a nelži ty líná ponravo.
      • Ti co jmenujete politiky nikdy nebyli, ale zločinci to ano
  • Schází tam psí lejno, to by bylo ještě před posrancema, je určitě užitečnější.........
  • Průzkum dopadl dobře.Na posledním místě z politiků samozřejmě komouši
  • Komunisti, vemte si příklad z lidí a nepište blbosti!!!
  • Taková uklízečka či uklízeč,co by zametl schody drátěným koštětem ze shora,tak by snad musel poskočit v tomto hloupém žebříčku hodně vysoko! A bez čistoty ani doktor operovat nemůže! *3*
  • t.ulehla
    S hodnocením se, bohužel, nedá než souhlasit, ale mrzí mne, když to "odskáčí" všichni zákonodárci bez rozdílu... Obyčejné profese si rozhodně ale uznání zaslouží, a to jak uklízečky, tak všichni ostatní, dělající své řemeslo či povolání poctivě....
  • CHvíli jsem se zasnil a pustil jsem si
    http://www.youtube.com/watch?v=4MK_vNkiPRk
    Tohle by měl být ideál a věřím,že je pro naprostou většinu lidstva !!!!!
  • Na 3. místě jsou zdravotní sestry. zřejmě si lidi podvědomě váží nás, které mohou napadat, urážet, poplivat, beztrestně přiškrtit v ebrietě nebo dát pěstí. Moc vám za to děkujeme. Vaše zdravotní sestry.
  • Nejvíce si vážím příjemných a hodných lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit