Přejít na výpis diskuzí

Češi si poprvé volí hlavu státu

11.1.2013 8:15
52 příspěvků

V Česku začala poprvé v historii přímá volba prezidenta. Volební místnosti se otevřely dnes ve 14:00. Lidé si mohou vybrat z devíti kandidátů. Mezi první voliče budou tradičně patřit mnozí politici včetně uchazečů o křeslo hlavy státu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Všichni řešíte Franzovu modrou hlavu, obama , prezident usa ma hlavu černou jak botu a neřeší to nikdo..... jste povrchní čur*ci..... tak si zvolte komuše co maj hlavu "podle pravidel" ..... *1*
  • protože v tý hlavě něco má a je mi jedno, co si o tom kdo myslí
 • Kníže pán na hrad -
  • ale ne... *6*
 • Pokud nebudete mít Sebevědomí s vlastním názorem, tak nebudete nikdy...
  ...plakat s vlasteneckou hrdostí před Českou vlajkou...
  ...proto volme Avatara a celý svět nám bude závidět.
  Jedna Koruna Česká bude samozřejmě za 20doláčů.
  Za bolševika jste taky čekali, až si to s ním, za vás, vyřídí ...hokejisti...
 • Přímá volba prezidenta jasně ukazuje, že v ČR v podstatě není žádná opravdová osobnost, která by dokázala sjednotit národ . Ne, že bych chtěl podceňovat inteligenci kandidátů, to určitě ne, ale k té "osobnosti" mají všichni hrozně daleko. Havel osobností nebyl, byl "stvořen uměle" propagandou a plagiátorstvím jen pro účely převratu a Klaus zústal na úrovni postupně upadajícího pragmatika. Tím je i Zeman, který ale ten "si alespoň odpočinul" a tak je asi nejvhodnější z té dnešní bídy...Ani jeden z nich nemá charisma, které by národ sjednocovalo. Takže se stejně budeme hádat dál, jen na různých úrovních, a my tady na netu vlastně úplně zbytečně - věrchuška to nečte... Naším jediným charismatickým prezidentem byl TGM, a od té doby tu byli jen samí "náhradníci", taková "z nouze ctnost". Koho volit ??? Nechtěl jsem vůbec kvůli volbám ani vstávat z postele, ale nakonec jsem šel dát hlas Zemanovi, kvůli propagandě a z hrůzy, aby se prezidentem nestal náhodou Fisher, či Schwarzenberg, potažmo Franz. Z ostatních bych nebyl proti Dienstbierovi, ale ten jenpom papouškuje "Lidový dům" a já moc Sobotkovi nevěřím. Pravda můj jeden hlas nic nerozhoduje, ale co kdyby náhodou ignorací voleb přispěl těm jmenovaným... třeba i pár hlasů může rozhodnout. Zemana ale rád nemám, jenom si cením, že má rozum ze všech přece jen nejlepší.. Tak má můj hlas i přes to, že jej vůbec nemám rád, ale s tamtěmi je to ještě horší. Já jsem se vlastně ve volbě prezidenta vůbec neztotožnil s nikým, jen jsem hlasoval pro to nejlepší ze špatného...
  • jistě je to šaškárna, které by se slušný člověk neměl zúčastnit, kéž by zejtra byla ledovka.........
 • Pro Justicia.Ty musíš být výstavní gauner.Když doporučuješ ,z předhazovaných lumpů,voličům zvolit noblesu a eleganci.
 • To co ty,kteří půjdou dnes,nebo zítra k volbě prezidenta čeká,popsal v nadčasové povídce,už před mnoha lety Jaroslav Hašek.Tehdy starosta,před volbou obecního ponocného řekl radním:"Volba to bude těžká.On je totiž jeden větší syčák než druhý."WC3Obdobné rozhodovaní čeká voliče,kteří se budou rozhodovat koho zvolit prezidentem.Za pár měsíců bude hodně takových,kteří horují pro některého kandidáta,mrzet,že si místo cesty k volbám raději nenafackovali.Proto pravice inscenovala narychlo tyto volby,aby nebylo možno se dlouho rozmýšlet a tak pomocí peněz a propagandy,dokázali dodržet tradici a na Hrad dostat zase lumpa.
 • Nechceme se vracet před r. 1989. Ale mysleli jsme si, že jde o revoluci - k lepšímu a on to byl obyčejný puč, který dostal k maci tu chátru, která tu řádí už 23 let. (A teď si ještě i to se podařilo odsoudit -odpustili.) Takže kecy o socialistickém prezidentovi od cikána již docela unavují. Omlouvá tě, že jsi asi za ně dobře placen, že??
  • No, tak to ne, já jsem si to vůbec nemyslel, ale mnoho takových jako ty, co mají o to kolečko míň, tak nás chtěli věšet. Tak teď ztichni a drž hubu a krok !!!
  • A proč si je stále dokola volíme? Proč ODS za tu prasá.nu, co udělala před pěti lety při znovudosazení Klause na hrad, proč neskončila v propadlišti dějin? Za blbost se platí.
 • Provokatel romský aktivista Desider. Vysmívá se nám.Ale ono mu po vítězství J.Dientsbiera sklapne a jek ho známe, tak samozřejmě otočí! Proto - než půjdete volit :POZOR,POZOR! Kdo chce ZMĚNU, MUSÍ volit DIENTSBIERA. Kdyby vyhrál Zeman, tak rozbije ČSSD (už to začíná ) a vládnout po volbách bude zase pravice, které pomohl už 2x. A to přece není změna !!!!!
 • UŽ NÁM TO TAM NASKAKUJE HLAS PO HLASU JAKO NA VÝHERNÍM AUTOMATU !!! PRAVIČÁCI HYBAJ DO PRÁCE, AŤ SE MY POTŘEBNÍ MÁME DOBŘE!!!
  A Zemana nevolit! Ten nám na dávkách nepřidá a nejraději by nás spolu s těmi přitroublými pravičáky nahnal do práce!!! JEDINĚ JIŘÍ DIENSBIER MLADŠÍ - UŽ JSME BYLI ODVOLIT, TENTOKRÁT CELÁ NAŠE RODINA. PANEČKU TI ZÍRALI !!!
  JSOU TO PRVNÍ VOLBY ZE KTERÝCH MÁME CELÁ RODINA UPŘÍMNOU RADOST, DOKONCE JDOU VOLIT I VŠICHNI PŘÍBUZNÍ!!!
  Kapitalisti jen šlapou po hřbetu sociálně slabím a odpírají nám možnost žít v blahobytu !! Proto nejlepší je být Dluhoslavovým voličem, tvářit se že miluješ oranžovou, zvolit za prezidenta kandidáta ČSSD Jiřího Dienstbiera mladšího! JINÁ VARIANTA PRO SOCIÁLNĚ POTŘEBNÉ NENÍ PŘÍPUSTNÁ!!!
  POJĎTE VŠICHNI VYHRÁT VOLBY PRO DLUHOSLOVA, zvolte za prezidenta kandidáta ČSSD Jiřího Dienstbiera mladšího, A ONI NÁM ZA ODMĚNU ZVEDNOU SOCIÁLNÍ DÁVKY TAKY OMILOSTNÍ A OČISTÍ DAVIDA!!! Stane se nejprve našim "mučedníkem", potom zdravým a silným předsedou ČSSD, následně premiérem, a za pět let bude našim dalším socialistickým prezidentem!
  Půjdeme všichni svorně kupředu levá do náruče socialistické EU a postupně se naučíte od nás, pozitivně diskriminované menšiny, jak to dělat aby jste nikdy nemuseli pracovat, a přitom budete dostávat na sociálních dávkách víc než dostávají na výplatu ti trubci co pracují a honí se za nezávislostí na státu.
  A když se nám výše sociálních dávek nebude líbit, Dluhoslav po dalších vítězných volbách v rudo-oranžovém parlamentu zařídí, aby těm blbečkům co ještě chodí do práce zvedli daně a nám na sociálech jednoduše přidá
 • "Nezáleží na tom, kdo koho volí, ale kdo sčítá hlasy."
  J. V. Stalin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit