Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PROČ PRÝ ZDRAŽENÍ

    EU požaduje od letošního roku spotřební daň 90 eur na tisíc kusů cigaret a 60 procent z vážené maloobchodní ceny. Slabší koruna by bez pohybu daňových sazeb při přepočtu způsobila, že by Česko svůj závazek nedodrželo. Za to by hrozily sankce. Nová spotřební daň musí začít platit do 30. září.
    AŽ UNIE NAŘÍDÍ STEJNÉ PLATY A DŮCHODY JAKO V UNII V BRUSELU,PAK MŮŽOU CAMCAT A NAŘIZOVAT !!!!
    jO OPĚT MÁME V PARLAMENTU BANDU VLEZDOZADKŮ,ŽE BOUHUŠU.....
    *2*
  • Kouřit budou dál, a pořád stejně, i kdyby krabička stála dvě nebo tři stovky.

    I kdyby děti hlady řvaly, skalní blbec si nejdříve koupí cigára.

    Je to závislost, a na tom je celej ten byznys založen.
    Mnozí nepřestali ani po amputaci nohou i rukou...
  • Přijdte se vážení diskutující podívat každé ráno před Deli Lovosice a uvidíte ten brajgl co po sobě dovedou zanechat zaměstnanci kuřáci tohoto podniku.Těch špačků od cigaret a kelímků od kávy. Já bych jim ty cigára zdražil o 100%
  • Máte co jste chtěli , oni to přeci dělají pro obyčejné lidi . Dříve jsem dával obyčejné lidi do úvozovek, po čtení příspěvků už ani to ne .
  • Jenom čtři koruny??? Zdražil bych to těm smraďochům nejmíň o čtyři stovky !!!
    • Tady nejde o cigarety. Tady jde o princip a to je rozdíl.
  • Musí se zdražovat, aby naši vyvolení měli za co pořádat žranice a cestovat.
  • Tenhle hnůj co se prolhal k moci by měl být upozorněn, že od roku 90 nic jiného než zdražování nedělá. Nemít ochlasty, kuřáky a řidiče, už ani póvl ve vládě neměl co žrát. Je třeba dobytek vypráskat a pověsit za držky ze všech míst a dosadit tam odborníky a ne zloděje a bude na všechno.
  • Tohle bude mít větší smysl až se zničí asijská mafie s večerkama, která zničila naše maloobchodníky...ti vyrábějí a pašují ve velkém skoro vše..
  • Co poslanec,to blbec !
    • a *12*
  • Za Socializmu jsem kouřil jak puklí kamna,měl jsem na cigarety ale neměl jsem na stravu, a přišla velká změna ve státním zřízení,a zjistil jsem že nebudu mít ani na cigarety ani na stravu, tak jsem přestal kouřit,sice životní úroveň se mi nijak nezměnila, jelikož Česká politická garnitůra vás okrade zase na něčem jiném,jenom chci napsat že asi po pěti letech se mi začalo lépe dýchat,tak že lidé pokud to umíte vyzkoušet přestaňte kouřit.Já jsem z oblika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit