Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, zase jednen velmi, ale velmi důvěryhodný průzkum...

    Zajímalo by mě , kolik bylo respondentů, jaké věkové skupiny, jaké vzdělání a ve kterém městě...
  • Okamůra již netáhne...asi proto, že potáhne. *1*
  • Dva největší šmejdi v tomto státě, nechápu, jak je může někdo obdivovat. *11*
  • "Nádherná fotka.." Ten v popředí svým výrazem jasně říká...jsem úplně hloupej, ale ukecanej a vy mi to baštíte...stačilo si jen dát lepší brýle, a ten za ním má neustále stejný výraz na všech fotkách a říká... dávejte si na mne pozor, něco se mi na vás nezdá...hloupé je, že se tak tváří na každé fotce... oboje hodně značí do duše národa českého...
  • Dostali koblihu, tak musí být vděční.
  • Češi jsou prostě takoví.
    ---
    Češi si přejí, aby kouč Růžička u reprezentace zůstal.
    Češi lépe platí své dluhy, pozdě splácených závazků ubývá.
    Kolektivní investování je velkou neznámou pro devět z deseti Čechů.
    Z Nepálu se vrací první Češi. České úřady zatím nemají informace, že by mezi mrtvými či zraněnými byli i Češi.
    ---
    A to jenom náhodný výběr.
  • Babiš a sobotka - jeden soudruh za 18 a druhý za 20. *15* *15*

    Monička Babišová neproclela kabelku a oblečení které si koupila. Byla odhalena
    jako pašerák. Chudinka prý byla unavená. Miliony lidí cestují a jsou unavení.
    Přesto vědí že musí odevzdat zboží k proclení. Pokud nechtějí být zloději.

    Od státu neberu ani korunu - řekl soudruh Babiš. Největší příjemce EU dotací v ČR:
    Jsem pravičák - řekl člen KSČ a spolupracovník StB Babiš.
    • Odvážnému štěstí přeje. V totopřípadě to vidím jinak. Je potřeba dávat velký pozor na formulace a tvrzení. Mladícká nerozvážnost nemusí být tolerována. Píšu to na Vaší ochranu před možným nebezpečím.
      • No jo, ale když Simon je mladicky nerozvážný už šedesát roků, to je i na takového puberťáka docela dost, ne? *1* *1* *1*

        Politruci všech stran-víte co mi můžete, že?! *12* *16* *12*
        • Tiradore proč vlastně chodíš na debatu? K tématu jsi nenapsal vůbec nic.
          Zase jen pomlouváš názorovou odpůrkyni.

          Jsem mladá holka. Narodila jsem se v roce 1990.

          Simona
          • Já jsem vyjádřil holou větou to, nad čím ty slintáš 10 hodin každý den. Takže- nikoliv nic nevyjádřil, jen ty s ptačím mozečkem jsi zase nic nepochopil. Tvá sexuální orientace mne nezajímá. Nikoho nezajímá. Tvé sexuální služby, které často v diskusích nabízíš, jsou potom co, když ne hódně mimo mísu?! Napřed si ukliď ten svůj svinčík a potom někoho buzeruj! Kdo ti asi uvěří, když x krát píšeš jako mužský nick a poté x krát tvrdíš, že jsi mladá holka?! Takže jsi lhář prolhaný.

            Pro tebe spešl ještě jednou, politruci všech stran -tedy jak Babiš, tak Sobotka a další, mi mohou "píp". A ty taky!
            • Měla jsem i holčičí nicky tak nelži. Každý byl mimochodem proruskou stranou ukraden.

              Klučičí nicky jsem používala protože na kluky si netroufáte. Je neposíláš
              do kurníku ani ke sporáku jen proto že řeknou jiný názor než máš ty.

              Jsem holka. Pokud ti to vadí a máš s tím problém tak prostě nejsi normální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit