Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až bude Babiš řídit stát jako podnik tak budou všichni dělat od vidím do nevidím a nebudou mít ani čas sníst si koblihu. Tak pak všichni zeštíhlí.
  • Všimli jste si, že většinou jsou matky štíhlejší než jejich dcery?
  • jdu opět náhodou kolem, snídal jsem chalvu


    ať žije náš spasitel Babiš





    YEAH !!!
  • Tímto výzkumem bych se tolik netrápila, je to nic nevypovídající, nezohledňuje spoustu dalších dat a údajů..... Ne, že bychom byli všichni štíhlí a jen zdraví, ale např. osobně mám v okolí spíš lidi, co přemýšlejí o tom, co jedí a snaží se i dle svých možností "hýbat", když už ne vyloženě sportovat. A záleží na spoustě okolností, ale jak píšu, lidé v mém okolí preferují zdravější potraviny a raději méně, ale kvalitnější, jenže to by sem zahraniční řetězce nesměly dovážet šunt, co by jim doma nikdo nekoupil..... tak i vtom je spousta problémů....
  • a nejzdravější je podle stejné studie Afghanistán. To bude asi tím, že tam žerou kořínky a kozí bobky...
  • nakupuji jedině na Alze, vivat Zeman
  • Z EU nic dobrého nepřišlo k jídlu.
    • Z CCCP nepřišlo vůbec nic k jídlu, ani dobrého ani horšího, vůbec nic.
      • Nežvaň nesmysly.Já tam byl a např.lepší jídlo a kvalitní jsem tam jedl mnohokrát a to nemluvím o delikatesách.Za to u nás z EU velice málo.
        • kvalitní ruské jídlo *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

          ten byl dobrej *15* *15* *15* *15*
  • No a - je to naše věc a "Britů" zbytečná starost!

    Hlavně, že jsou spokojeni ti z nich, kteří si vzali českou manželku a ta je "donutila" (a moc práce jí to nedalo) "žít nezdravě"!
  • Sláva, konečně jsem v něčem nejlepší!!!
  • v zemi, kde byl zvolen prezidentem prolhaný alkoholik, který má nejraději ovar a jelita, to ani jinak dopadnout nem-e-hlo.
    • Ale prostatu má prý jako já???
    • Máte na mysli ožralého Zemana či Gottwalda? Oba vyjdou nastejno. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit