Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A stejně divné, podezřelé ksichty *1*
  • jasné a srozumitelné vysvětlení, nejlépe zpravodajské služby co a jak proběhlo.A zejména jak se věci mají.Jinak totiž každý, ale naprosto každý se může domnívat, že tam sedí takoví puberťáčtí diletanti. Nevyzrálí fracci , kteří si hrají na Jamese Bondy po česku.Problém je, že za naše veřejné peníze.Služby nevyprodukují nic.Musíme je živit my všichni.Pokud tam navíc sedí takoví exoti, jak Páleník a spol. - ti "agenti" kteří byli na vládě úkolováni Nagyovou, tak může každý, ale naprosto každý přijít k jejich bráně. A počurat jim ji. Je to zcela adekvátní stanovisko, k jejich takto odvedené práci.
  • co je drželi někde v Pakistanu, nebo kde.hrozně chtěly za dobrodružstvím.Všem bezmozkům by se to mělo umožnit.Ale aby pak někde nebědovali a nedožadovali se služeb našeho zastupitelství.To je primárně pověřeno jinými úkoly, než pečovat o přiblblé neukázněné hlupáky kteří chtějí zažít dobrodružství.Když nedokážou respektovat nařízení a doporučení, ať se sami starají.Kdo se má pořád dívat ve zprávách na pokroucené zbědované huby, co škemrají a žadoní ....... sami, zcela sami ať se starají.
  • taky se mi slimáci rozmnožili na zahradě a tři roky po sobě jsem je likvidoval. Vždycky navečer potvory vylézaly a všechno ožraly. Pak jsem přišel na to, že kladou do země vajíčka, ze kterých se pak rodí slimáčata, Tak jsem i tu hlínu naházel do popelnice. Občas se mi tam v létě ještě nějaký slimák objeví a to je jeho poslední na tomto světě. Tak se na potvory musí.
  • No bylo by fajn vědět co tam ve skutečnosti dělali a že pro ně letí speciál proč?
    To se asi nikdy nedozvíme,ale Zadolárek a spol.si přihřejí polívčičku
    • ahoj zlej trolle *3*
  • mohli nechat tady naprosto nikomu nechyběli! Pokud jedu do vysloveně zakázaného území tak musím počítat, že se vrátím - nebo nevrátím.Ale pokud se dobrodruzi rozhodli si zariskovat byla to jejich věc.Ale nemohou pak protěžovat ministerstvo, skučet tam a bědovat že tam neměli jezdit.Každý z nich má občanku dost dlouho na to aby dokázal rozpoznat nebezpečnost situace.Nyní zbytečně zabírají místo ve zprávách a na netu.Kdyby natáhli ráfy nikomu by to ani nepřišlo.Jen věřím, že nyní nedorostli na nějaké státní vyznamenání!
    • Soudruh Zeman je jistě vyznamená. On na svoje soukmenovce nezapomíná.
  • Jejich výlet souvisí s mafiemi, s pašováním drog a zbraní. V tom případě se ten, kdo jim pomáhá stává jejich spolupachatelem. Pro zemi, kde prezident vyhrožuje předsedovi vlády kalašnikovem, přeje smrt všem abstinentům a vegetariánům a nad ženami zachráněnými ze spárů proruských islamistů ohrnuje nos, dost příznačné. *11*
  • Pročpak tam chlapci jeli? S bezpečnostním poradcem? Nejsou to žádní obyčejní turisti, ale lidi, namočení v bůhvíčem. Proto mě zajímá, proč tam byli a kolik nás ten jejich výlet a další pobyt stál!! Ne to, že se nějaké ministerstvo k něčemu nechce vyjadřovat *12*
  • Tady zavřeli nějakého Fajáda, asi věděli proč a tak hadráci chytili pět nevinných Čechů a požadovali "pět kusů" za "kus". Jediné řešení vzít klacky a všechny hadráky hnát z Evropy svinským krokem.
    • Byli to, podle dostupných informací, úplně nevinní pašeráci zbraní pro ISIL. *1* *1*
  • Takže tam jeli za své a cesta zpět bude za naše peníze? Nebo to po nich bude někdo požadovat? Proč ne?
    • To je jasné, že za naše a nebudeme platit jen jejich zpáteční cestu domů, jejich propuštění nás bude stát o hóóódně víc...
    • ... zase samomluva, blbe?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit