Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když utrácí za oblečení a kulturu, tak proč pořád takové nadávání.
  • Změňme, aby bylo jídlo levnější!!!

    Nový zákon, který navrhnou Věci veřejné, se bude vztahovat na všechny subjekty na trhu a bude chránit malé a střední dodavatele před vertikálními monopoly. Každý obchodní vztah bude zkoumán individuálně, aby se zjistila skutečná vyjednávací síla obou stran. Novela jednoznačně definuje malého dodavatele, a to obratem do 200 mil. Kč, čímž přispěje k ochraně malých a středních českých dodavatelů a v konečném důsledku povede k rovnému postavení velkých dodavatelů a obchodních řetězců.
    • A co horizontální monopoly?
  • Dokud je na chlast, tak je dobře. A hospody plné jsou!
  • Už jen to, že se na "průzkumu" nějak podílí Home Kredit ...tomu tedy moc seriozní kredit nedává, protože to není vůbec pravda...Co platí v několika velkých a větších městech neznamená, že to je obraz a zrcadlo celé země, kde se takové "průzkumy" určitě často nedělají, protože jsou v tomto "až příliš daleko". Lidi šetří ve všem co se dá, protože nemají vůbec přehled a jistotu o tom co bude za půl roku a inkaso i všelijaké chytře vymyšlené poplatky a platby, pokud možno co nejvíce "ze zákona" a nebo se to maskuje prý "pro naše děti" a jejich budoucnost... se platit musí!.. Slovo nákup je mnohdy tou poslední menšinovou položkou v rodinném či osobním životě, vše ostatní jsou spíše platby někam..Lidi jsou tu semletí, jak zleva, tak zprava, takovým způsobem, že už ani neví kolikrát, která vlastně bije a jsou totálně otrávení že všeho a ti "páni" to moc dobře ví, proto si už dovolí cokoliv, aniž by jim hrozilo nějaké skutečné nebezpečí, že by je lidi vyhnali do lesa a bažin či mezi šípky a bodláčí s klackama v ruce, bez vody a bez jídla i když jich je totální a zdrcující většina co by to udělat mohla a velmi úspěšně. Vše je to děláno podle rozděluj a panuj či chléb a hry...až lidi jednou nebudou mít doslova co žrát a kde spát i jak žít ani co už ztratit a pak teprve se možná pořádně pohnou, jak lavina
  • Lidi jsou rádi když zaplatí poplatky, něco na jídlo a je vymalováno, bláboly a analýzy dneska nikoho nezajímají. Ať jdou do háje, *16* *11*
  • Zeman je můj prezident!!!!
  • Určitě se to prodává,zase blbost jak vrata.Autor by se měl podívat do obhodů které zejí prázdnotou.A anylýza lichvářského home creditu je mimo mísu.Krom toho i samotný home credit který jen okrádá lidi a vhání do bezvýchodných pastí.To žrádlo se jíst nedá a fabrika na oblečení tu žádná není,pardon je jich tu spousta,ale prázdných.Takže čongové a zloději s kmotrama tu ovládaj trh a dělají ceny.Banda přizdisráčů ! *16* *10*
    • Tak si pronajmi zahrádku a pěstuj tam brambory, zeleninu, slepice a králíky. Jako za komančů.
      • Tak si pronajmi zahrádku a pěstuj tam brambory, zeleninu, slepice a králíky. Jako za komančů.

        Už se stalo, pozemky mám svoje, a přidal jsem ještě kozy a prase, a jsem docela spokojený, Vám zbyde jen to nadávání, a konzumace zahraničních separátů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit