Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud je mírový stav tak voják zákl sl. neopustí své území proto počet mrtvívh bude -O-
  • Babka vždy říkala :vysraný dva razy tratí.
  • jen mně přišlo úsměvné, jak jsi chtěl vzbudit větší lítost s argumentem, že to byli "jen řidiči"
    kolik ti platí za tu klaku co tu předvádíš? nebo jsi pouze "písmenkový žoldák"? *1* *1* *1* *3*
    ps. taliban pravděpodobně slaví dvojnásob, pokud zneškodnili 5 elitních vojáků -výsadkářů imperialistické, dobyvačné hordy armádních žoldáků a ne jen pár řidičů.....to jistě mají radost *1* *1* *1*
    co máš dál ted ty, , ? mátoho *3*
  • Byli to řidiči. To, že byli výborní střelci, je normální součást, stejně jako mnoho dalších dovedností typických pro elitní vojáky-výsadkáře. Co tam máš dál? *1*
  • Je tam špatný číslo účtu 44665522/0800 ,koukám že autor článku to po sobě není schopnej ani zkontrolovat :-(
  • navíc byli elitní střelci......... takže řidič-to byl vedlejšák těch žoldáků, troubo:-)
  • A mě zajmá jak safari armáda zdrhne, jak tu přijde ruská armáda ! *1* *1* *1* *1*
    To budou normální lidé bojovat s vidlemi?? *1* *1* *1*
    Na nic armáda nemá peníze,ale cesty kolem světa nezatrhne !! *16* *16* *16* *16*
  • Máš pravdu, "důchodkyně tečka" perlí.
  • No a co jako?
  • Tři z těch vojáků byli právě řidiči...ale tím se netrap a běž si hrát na písek, kluku.
  • Přeci v tomto státě máme rovnoprávnost. Všude to slyšímAZ
  • Proč nemá státní pohřeb šofér, kterého zabijí na silnici, proč na něj nejsou Sbírky ? Oba vydělávají dle svého uvážení. Jen risiko řidiče je podstatně vyšší
  • Nikdo je tam neposílal. nemuseli tam jet. Viděli jen prachy a taky museli počítat, že tam jako okupační vojáci můžou zařvat.

    necitím lítost.
  • Á, pan obecní šašek se ozval
  • Nejvíc sme poslali mi komunisti protože to myslíme upřímně. Aji naší soudruzi z Al Kajdy neco poslaly. Čest!
  • Mnohonickový žvanile, dneska jsi už dokonce rodu ženského? A tečka k tomu? O tom důchodovém věku nepochybuji, kdo jiný, než "důchodci" mají čas na "diskuse od rána do večera". *1*
  • A nyní z jinéhou soudku, ze soudku zábavy: Chci se podělit o zážitek, který mě doslova šokoval při návštěvě města Mostu. Most je znám tím, že je tam hodně Romů a také velká nezaměstnanost.Comě tak šokovalo, byla jízda tramvají.Jelikož se moc nevyznám v kupovaní lístků, tak jsem si omylem koupila lístek pro dítě.V tramvaji jela romská mládež, která se moc slušně nechovala a dávala hodně nahlas najevo, co jsou zač.V tom nastoupila kontrola jízdenek a všechny cestující, kromě romské mládeže kontrolovala. Když jsem předložila svůj lístek /to jsem ještě nevěděla, že je pro děti/, tak mě paní kontrolorka upozornila na malou cenu za lístek .Byla ale ohleduplná a dovolila mi dokoupit další lístek .Když paní kontrolorka chtěla vystou pit, tak jsem na ní zavolala a co ti mladí, ty nekontrolujete? Paní odpověděla, že Romové v Mostě mohou jezdit zadarmo. Když jsem vystoupila o kousek dál, už ta samá omladina seděla na lavičce a popíjela pivo a kouřila.Tak na to mají a na jízdenky ne? Večer jsem musela použít taxíka, byla jsem na setkání několika přátel. Taxikář se se mnou dal
    do řeči a řekl mi znovu zajímavou věc, co mě šokovala, totiž že jednou do měsíce můžou Romové jezdit taxíkem zadarmo, město to za ně zaplatí. Dále mají permanentky do lázní také zadarmo a když kupují pračku nebo lednici, tak to mají také zadarmo. No zadarmo ne, platí to město. A pak že se mají špatně. Je mi 65 let a co si nezaplatím, to nemám. Cely život jsem
    pracovala, odváděla daně, ale mě nikdo nic zadarmo nedá. Město Most musí být hodně bohaté, když tak může platit a nic od nich nepožaduje a oni se jen smějí. Píši to jen proto, abych se podělila o tenhle zážitek. Důchodkyně V.
  • Ty dobrovolné sbírky se organizují zpravidla u vojenských útvarů. Občané pochopitelně rozhodují, co chtějí, prostřednictvím jimi zvolených orgánů. To se děje, takže možnost výběru není omezena ničím, než osobní účastí při volbách.
    Osobně bych byl pro vystoupení z NATO, když logicky spoluvytváříme evropskou armádu. Existuje již Battle group, kde máme svou roli. Ale postup - rychlost "budování evropské armády hájící evropské zájmy" je zatím strašně pomalá. Eurohujeři v Bruselu v tomto zatím neumí chodit a mají asi jiné zájmy.
  • nemáš to lehký,blbe
  • A ty zahnojeny nacista - rasista

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit