Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím, že jim vypomáháme až dost z daní, ačkoli by mě zajímal ten zájem občanů ČR v Afgánistánu. Nevím, ale v zájmu republiky nezemřeli. Jinak by to bylo kdyby se jim to stalo třeba u nás při povodních. Takhle jsou to jen žoldáci, kteří tam šli pro peníze.
    • V tvém případě je lepší nemyslet. *16*
    • Už jsem ti na toto reagoval, ale přesvědčil si mne, že psychicky nejsi v dobré kondici. S psychicky narušeným jedincem odmítám cokoli řešit. Není to možné.
    • ERO, stejný slepičí mozek jako bolševickjý agent Václav Klaus, kryptrokomunista
      bez vlastního názoru! Proto každá diskuse zbytečnái! jehoi spisy si už dnes může
      každý vytříét prdel, jako se to stalo se spisy KG a Stalina po XX. sjezdu KSSS!
      Veškeré diskuise k Ukrajině jsou připraveny v Kremlu či v Ústavu V. Klause!
      • Jsi .okot bez .oulí ?
    • Nehledě na to, že se jedná o dobrovolnou sbírku pro pozůstalé zabitých vojáků. Pokud nechce š přispět, nikdo tě nenutí. A pokud někdo jiný přispěje, tak ti do toho nic není. Ty děláš zadarmo, nebo za peníze? Pokud za peníze, tak se zastav, zamysli, nafackuj a styď se. *12* *16* *12*
      • Ano mas pravdu prispevek je dobrovolny,proti tomu nic......kazdy kdo chce da....nicmene si nemohu odpustit par veci......to ze to jsou "zoldaci" asi nikdo nezpochybni....a toto je jejich riziko....takze uprime, osobne nevim proc bych mel prispivat nejakou castkou.....neprispivam ani jinym,kteri zemrou v jinem zamestnani a nevidim duvod prispivat ani zde, ale to je muj osobni nazor. Druha vec je takova,ze nechapu za jakou svobodu,nebo vubec za co bojuje ACR v Afghanistanu, Iraku a mise v Mali??? Za co se tam bojuje?? za jakou za svobodu???? Za jakou?....Jak nam iracky lid,ci afghansky lid ubira svobody na jejich vlastnim uzemi???? Tomu moc nerozumim......Spis bojujou za zajmy USA,ktere jsou dobyvatelske a okupantske.......a s demokracii a svobodou nemaji pranic spolecneho... a tudiz ACR se radi k okupantskym armadam!!! Chapal bych,kdyby bojovali zde v republice na jeji ochranu a proti utisku,okupaci nasich obcanu....ale tam???Jsou to normalni okupanti......to jaksi lidem nedochazi,nebo nechce dochazet.....take jim nedochazi ze ACR je placena mimo jine z dani obcanu.....a nejsem si uplne jisty ,jestli by obcane na tento druh valky chteli prispivat, pokud by meli moznost vyberu....!!!!
        • Ty dobrovolné sbírky se organizují zpravidla u vojenských útvarů. Občané pochopitelně rozhodují, co chtějí, prostřednictvím jimi zvolených orgánů. To se děje, takže možnost výběru není omezena ničím, než osobní účastí při volbách.
          Osobně bych byl pro vystoupení z NATO, když logicky spoluvytváříme evropskou armádu. Existuje již Battle group, kde máme svou roli. Ale postup - rychlost "budování evropské armády hájící evropské zájmy" je zatím strašně pomalá. Eurohujeři v Bruselu v tomto zatím neumí chodit a mají asi jiné zájmy.
        • Nikolivěk žoldáci, ale nájemní vrazi. Za peníze vraždí nevinné lidi - bezbranné civilisty, ženy a děti. A ten náš póvl jim dává medaile -svůj k svému.
          • T yjseš nějaký něčím omámený. Jinak by jsi takové bláboly nepsal.
            • Ta má opakovaná poznámka platí pro toho kecala, který tvrdí, že naši vojáci vraždí nějaké děti...
              • Reakce na příspěvek:

                A dále troubo ....
            • Dolož své tvrzení, jak tam vraždíme ty děti....vždyť to tvrdíš ty, ne já. A pokud to nedoložíš, tak jak relevantní jsou tvá tvrzení?! *16*
          • Máš nějaký důkaz o tom vraždění? Sem s ním. Nedoložíš li to, jsi lhář. *12* *16* *12*
        • Nejdřív si ve slovníku najdi kdo je žoldák. A pak si ještě zjisti evidentně toho potřebuješ nastudovat více kdo tam vojáky vysílá atd.. Je toho mnoho co nevíš o tomto problému.Tak honem neotálej a už hledej a studuj.Dokuď máš čas než ti nějaký musli s kalachem v ruce zazvoní u dveří.
        • Nádherně napsáno
  • My američané, rádi položíme VAŠE životy za NAŠI věc.... *5* *3* *1*
  • Co žoldák, to zločinec ve službách kapitalistické zločiné vlády a potažmo parlamentu. Za koho bojují ? Za nás obyčejní lidé v ČR NE.

    Pokud chce soudruh maršál Zeman, genarál Sobotka a frajtr komediant Stropnický s někým bojovat, ať táhnou a nevracejí se z bojiště !!! V šesti černých prknech je s radostí uvítáme


    Bude klid a mír ve světě
    • Klid a mír na světě za existenci lidstva trval cca 60 let, jinak se stále někde válčilo.
  • NASR@T a ROZMAZAT *1*

    Vyhlásili nám válku???? ne, tak co tam intervenujem....amíci se stahujou a my, řitoamicolezci tam budeme dále....... hmm, maj to ti američtí idobře vymyšlený,za jejich prolhaný dolar budou stříleni jiní........
    • Co to meleš ty joudo? Něco si o tom přečti.
      • Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek
        http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

        a ty si přečti tohle,degeneráte.....
        • Já o voze a ty o koze *3*
        • To už jsem četl *6*
          • pokud ti však ani tohle po přečtení nepomohlo, vytvořit si ten správný světonázor, pak poslední rada.: namaluji si na stěnu černou tečku velikosti pomeranče ve výšce tvého čela,přistup ke stěně na vzdálenost caca 20 cm a vší silou udeř svým čelem přesně na střed černého bodu..... *1*
            to opakuj tak dlouho,dokud ti nedojde,že jsi mentální ruina...... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Nikdo je tam neposílal. nemuseli tam jet. Viděli jen prachy a taky museli počítat, že tam jako okupační vojáci můžou zařvat.

    necitím lítost.
    • No a co jako?
      • Babka vždy říkala :vysraný dva razy tratí.
  • Úplně bez emocí,Myslí si někdo že jsou dnešní systémy složité a náročné jen v armádě???Dnes je všude dokonalá pc(IT ) technika a nic s bez ní neobejde.Svobodná volba zaměstnání je každého věc.To že nemůže v cizí zemi fungovat samostaný ozbrojenec je jasné a proto to musí být pod nějakou záštitou.Vidina lechce získaných peněz již nalákala mnoho lidí .Jen je smutné ,že to musí někdo zaplatiti životem.Když se jde do války tak se tam asi bude střílet.Myslet si že se mne to netýká je hodně najivní.V naši republice každý den umře nějaký pracovník a nikdo se o tom nedozví.Každé povolání má prostě své výhody a nevýhody.Silně věřící arab chápe našeho vojáka jako vetřelce.To asi nikdo nezmění.co se ale může změnit je vměšování se do cizích věcí.Jejich území bylo ovládáno několi století touto formou a zbraněmi to nezměníte.Nadávat někomu že má slámu v botách je hodně slabé.Co jste dělal než jste nastoupil v armádě jako profesionál???Hledal jste se v civilním zaměstnání a nic jste nenašel.Jinak by jste nešel do armády!!!Važte slova zas takový hrdinové nejste!!! *3*
    • Také bez emocí, k hloupostem se nevyjadřuji.
    • 1) ...lehce... a další chyby - vy jste pane cikán, že neumíte česky?
      2) žádný voják, ale nájemní vrah - to jsou totiž dva naprosto rozdílné pojmy
      • Až budete umět můj mateřský jazyk (polski) tak jako já češtinu pak mne můžete pomlouvat!!!Romek *9*
        • Á, takže polský cikán, no gratuluji.
          • A ty zahnojeny nacista - rasista
  • A nyní z jinéhou soudku, ze soudku zábavy: Chci se podělit o zážitek, který mě doslova šokoval při návštěvě města Mostu. Most je znám tím, že je tam hodně Romů a také velká nezaměstnanost.Comě tak šokovalo, byla jízda tramvají.Jelikož se moc nevyznám v kupovaní lístků, tak jsem si omylem koupila lístek pro dítě.V tramvaji jela romská mládež, která se moc slušně nechovala a dávala hodně nahlas najevo, co jsou zač.V tom nastoupila kontrola jízdenek a všechny cestující, kromě romské mládeže kontrolovala. Když jsem předložila svůj lístek /to jsem ještě nevěděla, že je pro děti/, tak mě paní kontrolorka upozornila na malou cenu za lístek .Byla ale ohleduplná a dovolila mi dokoupit další lístek .Když paní kontrolorka chtěla vystou pit, tak jsem na ní zavolala a co ti mladí, ty nekontrolujete? Paní odpověděla, že Romové v Mostě mohou jezdit zadarmo. Když jsem vystoupila o kousek dál, už ta samá omladina seděla na lavičce a popíjela pivo a kouřila.Tak na to mají a na jízdenky ne? Večer jsem musela použít taxíka, byla jsem na setkání několika přátel. Taxikář se se mnou dal
    do řeči a řekl mi znovu zajímavou věc, co mě šokovala, totiž že jednou do měsíce můžou Romové jezdit taxíkem zadarmo, město to za ně zaplatí. Dále mají permanentky do lázní také zadarmo a když kupují pračku nebo lednici, tak to mají také zadarmo. No zadarmo ne, platí to město. A pak že se mají špatně. Je mi 65 let a co si nezaplatím, to nemám. Cely život jsem
    pracovala, odváděla daně, ale mě nikdo nic zadarmo nedá. Město Most musí být hodně bohaté, když tak může platit a nic od nich nepožaduje a oni se jen smějí. Píši to jen proto, abych se podělila o tenhle zážitek. Důchodkyně V.
    • Přeci v tomto státě máme rovnoprávnost. Všude to slyšímAZ
    • Mnohonickový žvanile, dneska jsi už dokonce rodu ženského? A tečka k tomu? O tom důchodovém věku nepochybuji, kdo jiný, než "důchodci" mají čas na "diskuse od rána do večera". *1*
      • Á, pan obecní šašek se ozval
        • Máš pravdu, "důchodkyně tečka" perlí.
  • Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek
    http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

    toto je povinná četba pro americké řiťolezce !!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Stálé zdraví vespolek. Tady je potřeba si ujasnit spoustu věcí:
    a) v roce 2005 odešli z armády poslední vojáci základní služby a politici se rozhodli, že budeme budovat profesionální armádu
    b) o vstupu do NATO taky nerozhodli vojáci sami o sobě, ale příslušná politická garnitura
    c) z členství v NATO nám vyplývají různé závazky - mj. vyslání humanitární pomoci a vojenské nemocnice do Iráku, peace- keeping a peace-building operace v bývalé Jugoslávii, Kosovu, teď v Mali, západní Sahaře, ochrana rekonstrukčního týmu a strážní a patrolovací služba v Afghanistánu - o těch závazcích tady nerozhodují sami vojáci, ale politici
    d) o počtech lidí, složení jednotek taky nerozhodují vojáci a velení armády, ale poslanci
    e) vojáci dodávají jen ten "kanónfutr", to maso do válečného mlýnku, že tam jdou, to je každého osobní věc - že jsou za to zaplaceni, to je snad normální, každý z nás bere plat a když v zahraničí, tak i diety či příplatky a nevěřím tomu, že by jste neradi dělali v zahraničí za větší peníze. Proč tam jsou.... to je polemické, ale hezky to řekl Václav Marhoul - proti teroristům je potřeba bojovat včas a na jejich územi - anebo si někdo myslíte, že by bylo lepší chodit do mešity v Brně či Praze a poslouchat muezína na minaretu v Olomouci a dodržovat muslimská pravidla a podřídit se právu šaria?
    Zemřelo 5 lidí, kteří plnili své úkoly v zahraniční misi - je to tragedie pro zemi, pro jejich rodiny a jejich kolegy a jsem moc rád, že se u toho tentokrát politici nehádali jak báby na trhu a nepředhazovali si, kdo za to může.
    • Souhlas, Ámosi.
    • O.K. Ale nemuselo být kolem toho takové divadlo, přehnaného patosu a nemístné glorifikace.. Prostě zaměstnanci armády utrpěli na pracovišti se zvýšeným rizikem pracovní úraz se smrtelnými následky. Nic víc.
    • NATO je zločinecká organizace a ten kdo nás tam bez nás zavlekl by mel být roztrhán psy!
  • Čo rieka to potok, čo žoldák to kokkot.......
    • Víš, docela by mě zajímalo kolik by v tomto konfliktu zemřelo vojáků základní služby - kdyby ještě byla - s jejich úrovní výcviku. Ale bojím se jenom tipovat, abych netipoval málo.
      Btw - tomu, co Ti visí mezi nohama, říkáš žoldák a platíš ho v zahraniční měně? *2* *2* *2*
      • pokud je mírový stav tak voják zákl sl. neopustí své území proto počet mrtvívh bude -O-
      • A mě zajmá jak safari armáda zdrhne, jak tu přijde ruská armáda ! *1* *1* *1* *1*
        To budou normální lidé bojovat s vidlemi?? *1* *1* *1*
        Na nic armáda nemá peníze,ale cesty kolem světa nezatrhne !! *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit