Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Ono za ní do jisté míry můžou i lidi, kteří v těch bytech bydlí. Jako zkuste si třeba jako předseda SVJ zajistit věc jako Výměna HDV (hlavního domovního vedení) na klíč Praha a to do té míry, abyste prostě dokázali říct, že s tím všichni souhlasí. No, prostě jako obrovská blbost, že? Takže že se lidi do bytového bydlení nehrnou? Naprosto tomu rozumím. A stojí to přesně tolik právě kvůli potížistům, kteří to blokují.

  • Já už jsem se konečně mohl odstěhovat s rodinou do rodinného domu. Je pravda, že rekonstrukce mi trvala opravdu dlouho, ale už mám vše hotové a spokojeně si bydlíme. Podařilo se mi dům i perfektně zateplit a nechat dá na střechu od firmy https://fotovoltaikabenekovesco.cz/ fotovoltaickou elektrárnu. Díky tomu jsou náklady na provoz domu minimální. 

  • Bydlela jsem v bytě opravdu dost dlouho a musím teda říct, že už bych znovu nechtěla. Když jsem od babičky dostala stavební pozemek, tak jsem opravdu moc dlouho neváhala a využila jsem toho. Začala jsem hned vyřizovat stavební povolení. U toho jsem narazila však i na hasiče. Musela jsem vyřešit požárně bezpečnostní řešení stavby. Nakonec se mi na to podařila najít firma  https://www.pozarnebezpecnostnireseni.cz , která to zařídila doslova za pár korun rychle a kompletně. 


  • Místo
    bytu jsem se rozhodnul pro rekonstrukci staršího domu. Potřeboval bych tedy
    vědět, kde se dá na rekonstrukci sehnat materiál za dobrou cenu? Chtěl bych
    nakupovat už teď s dostatečným předstihem. Poradíte někdo? 

    • Také jsem se snažil sehnat co nejvíce materiálu předem a hodně se mi toho povedlo naobjednávat online, takže jsem na materiálu dost ušetřil. Hodně ale záleží také na tom, co přesně hledáte no... 

      • A kde jste nakupoval online? Kde se vám podařilo ušetřit? 

        • Vyzkoušejte eshop  https://www.1122.cz/ , kde najdete opravdu velkou spoustu věcí za luxusní ceny. Hlavně to vše rychle chodí, protože to mají skladem a to pro mě bylo třeba hodně důležité. 

  • Místo
    bytu jsem se rozhodnul pro rekonstrukci staršího domu. Potřeboval bych tedy
    vědět, kde se dá na rekonstrukci sehnat materiál za dobrou cenu? Chtěl bych
    nakupovat už teď s dostatečným předstihem. Poradíte někdo? 
  • Místo bytu jsem se rozhodnul pro rekonstrukci staršího domu. Potřeboval bych tedy vědět, kde se dá na rekonstrukci sehnat materiál za dobrou cenu? Chtěl bych nakupovat už teď s dostatečným předstihem. Poradíte někdo? 

  • Je pravda, že hlad po bytech je opravdu velký. Zdědila jsem byt po babičce ve Zlíně, který jsem jen nechala kompletně vyklidit přes firmu ze Zlína https://vyklizenizlincz.cz/ a tak jak to bylo jsem to dala do prodeje. Byt byl potřeba rekonstruovat, ale i tak se mi ho podařilo prodat během pár dnů a to za opravdu vysokou cenu 

  • Tak třeba tohle vůbec nezasáhlo mou rodnou Plzeň, rozhodně ani náhodou. Pořád je tu docela solidní bydlení za rozumné ceny. Opravdu... Čím to je, to fakt nevím. Ale že si nevymýšlím, tady o tom spekuluje plzeňský makléř a má naprostou pravdu.

  • Může někdo poradit, co je vše potřeba udělat před prodejem bytu? Co si připravit? A jak prodat v Praze rychle byt?
    • Musíte mít dořešení majetkové vztahy, a případně souhlas vše ostatních vlastníků k prodeji. Jestli se v tom moc nevyznáte, tak je lepší prodávat s realitkou. V Praze jsem přes realitní kancelář vyřešil prodej bytu velice rychle.

      • Jak moc rychle je velice rychle? a se kterou realitní kanceláří jste prosím prodej řešil?

        • No domluvil jsem se na prodeji přes realitní kancelář Edox reality z Prahy, která mi dokázala najít kupce za 14 dnů.

  • Nikdo za ní nemůže a zároveň všichni, kteří se nachází na trhu s bydlením. Pokud se najdou osoby, ochotné dát v Praze za 2+1 7 milionů, proč by si je developeři nevzali? Byli by hloupí. A to nejsou. Tak neplačme. O realitě cen rozhodně poptávka a ne stát. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit