Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si měla dát udělat mozek ze silikonu. Nemusela by myslet ku.dou. *1*
    • To máš pravdu.....když mi ty prsa uřízli, protože jsem měla rakovinu, myslela jsem asi úplně tím co píšeš. Milá SLEPICE děláš čest svému nicku!
  • Jako král Miroslav říkal"V koruně ta moudrost není" tak ani u žen jejich krása a přitažlivost není v inplatátech ! /Něco jiného je ze zdravotních důvodů!"
  • budiž, pokud má silikonový implantát po operaci chápu, ale jinak radši menší a přírodní, než velké a umělé..... *2*
  • Pokud to není ze zdravotních důvodů, tak jsou bakelitové kozy NESMYSL pro tupé a naivní slepice, které nechápou, že pokud je chlap nechce, pak jim ani umělohmotné kozy nemohou pomoci. Co se má rozpadnout, to se taky rozpadne, v obou případech.
  • ... příliš složitý příspěvek na póvl zde, co mění spodky jednou za dva měsíce :))))
  • Oba dva jste omezení blbečkové. \kdyby Vašim ženám odebrali kvůli rakovině prsa, tak byste se hóóónem rozvedli a vyměnili model za celý. že by žena nebyla celá, ale blbě žvanit na to vas užije.Proplácela je VZP, takže by náhradu měla platit VZP, a ne aby se musely soudit až ve frankrajchu....
    • To jsou kecy. Ženu jsem si nebral kvůli prsům, ale pro ni samu. A i kdyby o prsa přišla nebo byla nemohoucí na vozíčku, stále by to byla moje žena. Nechat si vycpat prsa silikonem, "aby to vypadalo", to opravdu svědčí o slepičí "inteligenci".
      • Ty možná ne - přečti si pár příběhů žen které opustili manželé v době kdy chodily ještě na chemoterapie ..kdy to ONI nemohli už vydržet...dokud si tím neprojdete tak radši mlčte!
      • Je vidět, že jsi to nezažil...ono se o tom hezky kecá když to nemáš doma. Ale je málo chlapů co si nechají ženu bez prsa, to si piš. A proč většina chlapů nad silikonkama slintaj? A chtěla bych tě vydět třeba bez varlete...to by se ti asi taky nelíbilo.
        • Kety jak kdo. Já když vím, že je to silikon tak mě to spíš odrazuje, to bych si mohl pořídit celou umělou panu.
          No a kdybych měl jedno varle tak nevím co bys na tom chtěla vidět (nikoli vydět). To bych si snad měl nacpat in scrutum silikonovou kuličku? Prostě bylo by jedno, nedalo by se nic dělat.
          • ... téma pro absolutní blbečky, Péťo, že, ale ty si nevybíráš :))))
  • Též jí nakopat do pr.......... silikonová děv,ka
  • Nakopal bych ji do prd..le.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit