Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za ty peníze to stoji:-)
  • Dva čurá*i se hádají kdo je větčí. :))))))))))
    • No ten Knížák je určitě větší, proto si ho Kikina vybral jako svého milce. *1*
  • No bez ohledu na výrok soudu, to co řekl David Černý je pravda a myslím, že to musí potvrdit každý, kdo měl co do činění s panem Knížákem osobně. Já se svou osobní zkušeností to alespoň podepisuju a nezdá se mi v pořádku, že někdo může být odsouzen za to, že řekl veřejně pravdu... *11*
  • Pokud takový borec, který vysoudil 100 000, je beztrestný v momentu, kdy Knížák v Plané u M. Lázní vjel z vedlejší a vrazil do vozidla na hlavní silnici, tak je ad. 1 korunovaný, no a ad. 2, u soudu se soudí podle toho, jaké je zrovna počasí.
  • Co řekl Bárta o jídle?

    Jsem rád, že se ozval kromě právem potrefeného Andreje Babiše také jiný politik. Ale i vám hejtmane Michale Hašku budu muset zopakovat, že VV nejdou na ruku řetězcům, ale chtějí jen pozměnit či lépe řečeno narovnat zákon o významné tržní síle, protože je to on, který nechává volné ruce vertikálním oligopolům a v konečném důsledku jsou biti malí a střední čeští výrobci a v neposlední řadě i spotřebitelé.
  • Proč má ten degen knížák naušnice ??? vypadá jak lemra a babochlap.
  • No, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Ti dva se podobají jako vejce vejci.
  • Knizak je kr*ten
    • Naprosý souhlas,Neznám ve svém okolí takového pitomce jako je Knížák.
  • On se snad David Černý mýlil? Vždy má pravdu a to řekl ještě moc mírně.

    Zajímavé, že pro Tiscali není slovo ču.ák zakázané.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit