Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi zajímavý článek. Vůbec jsem třeba nevěděl, že u nás něco takového je. Je to ale dobře. Mimo jiné třeba i pro české firmy. Právě ty by mohly díky takovým projektům více hledat IT řešení od jiných českých firem, místo těch zahraničních. Sám to vidím například ve firmě, ve které teď pracuji. Ta v současné době shání nějakou firmu, která by se nám postarala o firemní software. Původní plán byl to zadat nějaké firmě tuším z Německa, ale nakonec se povedlo najít českou firmu, která to zvládne za zlomek peněz.

  • je to díky husákovu školství.
    Od vstupu do unie je školství rozvrtané tak, že produkuje jen blbečky, ale s jedničkama. Ne díky talentu, ale protože požadovaná úroveň znalostí klesla na nulu. Rodiče jsou tak spokojení, a děti taky že nic neví. *4*
    • Ono je spíš tím, že ani za celou dobu komunismu se nepodařilo rozvrtat to co se budovalo staletí. Pak si začali myslet, že důležitější než znalosti je titul (jak si rozdávali ve Vokovicích tituly RSDr. - Rozhodnutím Strany Doktor) a rozšířili to i na práva v Plzni.

      Nedávno jsem slyšel, že na jisté škole si mnoho studentů jako volitelný jazyk vybralo ruštinu. Prý proto, že němčina nebo francouzština je těžká. To dokazuje, že jim nejde o to něco umět, ale mít papír. Nic proti ruštině, také jsem se ji učil a nelituji toho, ale učil jsem se i jiné jazyky.
      • jestli za těch zlejch komáru nebylo víc vynálezců a vynálezů.protože lidi na to měli čas a školy a žádnej amrdol jim to neukradl
    • Ono je spíš tím, že ani za celou dobu komunismu se nepodařilo rozvrtat to co se budovalo staletí. Pak si začali myslet, že důležitější než znalosti je titul (jak si rozdávali ve Vokovicích tituly RSDr. - Rozhodnutím Strany Doktor) a rozšířili to i na práva v Plzni.
    • Tvoje gramatika je toho důkazem.
  • moskevská politechnika i lomonosovova univerzita jistě ráda nějaké pustí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit