Přejít na výpis diskuzí

České spořitelně ve čtvrtletí klesl čistý zisk na 4,2 miliardy Kč

29.4.2013 8:46
11 příspěvků

Česká spořitelna, největší tuzemská banka podle počtu klientů, snížila za letošní první čtvrtletí konsolidovaný čistý zisk o 5,7 procenta na 4,2 miliardy korun. Neauditované výsledky podle mezinárodních účetních standardů dnes oznámila banka. Důvodem poklesu je stagnace v ekonomice. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • občané mají procentuálně větší ztráty na platech a ještě mají procentuálně o mnoho větší výdaje. Tak co si stěžují. Když nebude mít občan, nebudou mít ani oni. Na tom není nic divného.
 • Všechny komerční banky umí jen produkty ze kterých mají tučné zisky. Jako např. běžné účty a k nim karty. Na druhou stranu zkuste požádat o úvěr a budete mít smůlu. Potom nastupují lichváři, advokáti, exekutoři a insolvenční správci a cesta do pekel otevřená....
 • jen stále nechápu hospodářství v této zemi, všichni mají miliardové zisky a stále nejsou na nic peníze.., čím to asi je?? *16*
  • Peníze být nemohou, protože přece všechno ukradnou a ještě brečí, že je to málo. Mě by ty 4 miliardy stačiy a nefňukal bych.....
 • Tak se ta privatizace nakonec povedla, ....ta vám tak dobře vynáší němečtí soudruzi že, podívejme se na ty vysoké úroky pro naše občany(ovce)!! Ta výše že?
  Je to hnus, jak tento podnik obírá staré babičky a dědečky svými triky a skoro nulovými úroky.......občané vyberte své vklady z tohoto zlodějského podniku a nepodporujte tyto zločince!!
 • Tak tohle je skutečně ale skutečně velmi smutná a řekl bych zoufale špatná informace. Copak si počne chudák generální ředitel te zubožené firmy. Vždyť 4,2 miliardy je skoro na pokraji životní existence a rentability v humánním kapitalismu dle Kikiny Pružinského. Bejt poslancem, tak navrhnu pro zbídačené bankovní instituce minimálně několikaleté daňové prázdniny. Doufám, že vrcholnému managementu příliš neklesne roční průměrná smluvní mzda. Chudáci, by nakonec mohli skončit na dávkách hmotné nouze u kolegy Drábka a ten by se s nima příliš nemazlil. Podle nejnovějších informací z TV, by jim nepomohly ani berle nebo neschopnost pohybu - na takové fištrony mají nové metodické pomůcky a podle nich je zdravý každý, kdo třeba dýchá jen s pomocí respirátoru... Lékařské posudkové komise v českém provedení dokazují, že třeba i lékaři jsou schopni za jidášský groš čehokoliv. Ovšem, že v sobě pošlapou dokonce zbytky lidskosti a humanity, to bych ještě do nedávna do nich neřekl...
  • Kdybys nebyl vagínou, nestal by ses komoušem!
   • Kdybys nebyl vagínou nestal by se Pištou ty odporný slize .....!
 • Co mi je po nějaké soukromé firmě! Furt mají zisky tak na co si stěžují. Mi v práci ne a ne přidat. Má firma je bez zisku.
 • A kdo za to může? No přece modrý svazák Péťa s Kalouskem a s celou trojkoalicí, která hlavně myslí jen a jen na svoji kapsu. Inu peníze a majetek to jó, ale dělat něco pro ekonomiku a lidi to né.
  • Hlavně, že našim politikům a zákonodárcům se zvýšil zisk. Je to banda zlodějská.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit