Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a máme řešení!! Naší čactí obránci demokratických hodnot (USA) budou chodit celou dobu patroly přikrčení!!! A Talibové mají po ptáčkách!!! Moje zájmy a moje hodnoty tam nebrání ani jeden z nich. 

    Jsou zneužívání jako dozorci "vyvážených pseudohodnot" tzv. "západních velmocí." 

    Dostávají za tu službu nadstandardní odměnu a proto tam jdou. 

    Nakonec být přikrčení to my dovedeme. A když to sype....

  • česká armáda má generála Aleše Lopatu, který chystá za smrt žoldáků odplatu

  • ...Léčka už je jenom to že byli použiti a zneužiti. Pro koho? To jako pro nás jó? Jaká má být příští léčka? Svatá ty prostoto. Kdyby hloupost a neznalost situace nadnášela, létalo by to tady v povětří a nebe plné balónů...😱

  • 1) My, Západ, vyvážíme demokracii, respektive náš životní styl do zemí s jinou kulturní a civilizační tradicí.

    2) Nefunguje to tam.

    3) Námi instalované režimy se hroutí a s nimi celé země.

    4) Lidé s jinou kulturní a civilizační tradicí proto odtamtud utíkají. K nám.

    5) My k nim naopak posíláme další a další naše vojáky.

    6) Naši vojáci umírají tam.

    7) Naši lidé umírají tady. Nože, bomby, náklaďáky.

    8.) Politici nám tvrdí, že naši vojáci tam bojují za nás      .9) Asimilace migrantů se nedaří. Naopak, oni Západ pozvolna přeměňují do podoby zemí, odkud utekli.     10) Tady za nás nebojuje nikdo.Otázka na závěr. Jaké geopolitické zájmy má Česká republika v Afghánistánu? Žádné. Možná je tam mají imperiální mocnosti. Za koho tam umírají čeští vojáci? Za naše zájmy? Těch mrtvých kluků je mi líto.   Petr Štěpánek

    • Kradeš mi přezdívku, ale s napsaným souhlasím...

  • Že to byla léčka je každému jasné, ale napište čí. Skupina vojáků se z hlavní ulice vydala do úzké uličky a těsně před útokem další vojáci co šli s Českými zaklekli k zemi, aby nebyli zasaženi útokem. Takže co myslíte, čí to byla léčka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit