Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbraně prodat! A do ciziny. Držet je u nás současně s našimi oblíbenými politiky, tak se s nima nakonec pobijem...
  • obchod je obchod (it's just business), a do toho se zbraněmi a vojenským materiálem nepatří žádná morálka
    v opačném případě je po obchodu, protože se najde dostatek jiných, kteří to zboží (zbraně) dodají, v čele s USA, RF, ČLR, FR, UK, D, ...
  • Bakala Vám vadí, české zbrojovky Vám nevadí.
    • Nemíchejte jabka s hruškama ! To jsou dvě úplně jiné kauzy. Způsob podnikání a jeho "uhlobaronský" přístup se mi nelíbí (a třeba i vadí) - prosperita tuzemských podniků (vč. zbrojovek), které dávají práci našim lidem, mě naopak těší.
  • Rád slyším, že se u nás alespoň někde nebo některému podniku daří. To už je čím dál větší vzácnost ! Problém vývozu zbraní do tzv rizikových zemí a poučování "mudrlantů" o jeho nevhodnosti či riziku - no, já bych docela rád viděl, "za kolik" zrovna tam vyvážejí taktéž USA, Rusko, Čína, Francie atd. !? Takže, kšeft je kšeft, živí lidi a ty rádoby moudré kecy si laskavě strčte, kam je libo ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit