Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtomto státě je hanba vystřízlivět.
    • Ne a ne se ti to podařit? Tak to seš zemanův člověk.
  • Nekteri ml.se neumi dnes zabavit,je bohuzel i pro ne vse drahe.My jsme na kole jezdili do prirody,k vode,hrali ruzne hry,lyzovali s kdejakeho kopce...Dnes ml.sedi u pocitace,neumi se ani bavit,nemaji zodpovednost,jsou neporadni,spi po znamich,neznaji pyzamo,hygiena nic moc,jsou lini,bez citu.Nemaji uctu k rodicum apod.,jsou drzkati,doma nepomahaji,neuklizeji,rodice o ne nejevi zajem,nebot stejne nedonuti ml.k poslusnosti...a nemaji prehled,kde se deti toulaji po nocich,nebot chodi rodice delat a jsou radi,ze se vyspi a maji i co delat,aby poplatili poplatky a zvladali udrzbu domu apod...Deti nejsou samostatne,nic neumi,ani doma zapnout pracku,jsou vetsinou jen pro starost rodicum,k nicemu...Umi ale dokonale pit vino apod.a zasmardit celi byt,i s kamaradama,cigaretami,ze rodice nemohou spat,jak to smrdi a jdou do prace vycerpani...Je smutne co vidim kolem a bude se zvysovat i agresivita,co ukazuji v televizi,nebot zacina ubyvat ucta,cit...Nekteri ml.nemaji navyky slusneho chovani,delani,jsou nechani na pospas.,hloupnou,jsou k nicemu...
    • Kdo asi za to může?Já vyrůstal v pokrokové totalitní demokracii,která byla pro slušné lidi.Tato demokratická totalita vytváří mladou ztracenou generaci jako byla po I.s.v.,kdy mladí poznali svinstvo kapitalismu.Nepamatuji si,že by někdy učitel a neřku- li profesor stávkoval nebo,že by lékař odcházel .Nastolený systém Havlem chátrou a komunisty u komunistů dovedl tuto společnost tam ,kde nyní je a nevěřím,že se to změní,pokud tady nedojde k tvrdému zúčtování s viníky,kteří tento marazmus mají na svědomí.
    • S tou výchovou se ti to tedy nepovedlo; takové gaunery raději nepouštěj z domu a přivaž je k radiátoru!
  • Korektore, Pišto, nebo jak si vlastně říkáš, tebe bych rád viděl na živo. A poplácal tě po ramenou, jakej si pašák. IQ chromé housenky, k věci nikdy nic, ale klikat umíš, ty klikaři. *1*
    • On těch nicků má ohromné množství. Tohle asi korektor nebude. Ale pár facek bych mu dala ráda, to ano.
      Díky a měj se. *2*
      • Není zač. Zeman je i tvůj prezident, husopasko.
        • Tak Robert. To já vím, že je mým prezidentem, blbe.
  • ta vpravo je kacpa.
    • Máš smůlu šmejde, já jsem blond a jsem krapet starší. Není to tvoje dcera, staráš se o ní vůbec?
      Jo a není to moc vtipný, debilu.
      • Zase si "čupro" vymýšlíš a lžeš! Já žádnou dceru nemám! Máme s manželkou paterčata, všichni čtyři jsou už z baráku a všichni tři studují. Jsme na oba dva právem pyšní, proto jsme mu dali jméno Budvar.
        Příště už ti nekoupím ani toho lahváče (viz foto), protože po něm blbneš!
        • Máš tak leda blbou kebuli, pitomo. Ale fest blbou. *1*
          • Proč se "kacpa" maluje, voní a má na krku cedulku s adresou?
            • Teď jsem se zasmála aji nahlas. Nevidíš vůbec nic, jane jane. Je smutné, že děláš, to co děláš. Velmi smutné.
              Každý má svůj způsob odreagovávání, já to také tak beru. Zasměju se, i se rozčílím, a fíííí je to pryč. Ale TO, co tady prezentuješ, nadávky, urážky, lhaní a schovávání se za různé nicky, tvůj způsob relaxu je velmi nebezpečný. Jsi velmi nebezpečný nemocný člověk, i když děláš, co děláš. Vím totiž, kdo jsi.
              Myslíš si, že mě odhalíš, nachytáš. Nemáš na to, já jsem totiž pořád stejná, a tady si jen hraju. Nemá to pro mě pražádného významu. Ale ty to potřebuješ, potřebuješ mít někde navrch, potřebuješ se ze své úzkosti a strachu z úspěšnějších chytřejších lidí dostat. A to je zde. Nejsi schopen vystupovat pod svým jménem, protože by tě každý poznal. Ale já vím, kdo jsi. Mě ničím neurazíš. Jen je smutné, to, co děláš, nemám o tomto žádné iluze. Holt i psychopati jsou mezi námi. Porušila jsem své předsevzetí, že na tebe nebudu reagovat. Pánbůh mi to odpustí a já odpouštím tobě. Kateřina
            • nikoliv na hádanku. Ani jednou jsi se netrefila, máš smůlu. Vidím do tebe mnohem víc, než si dovedeš představit. Zbav se vulgarity, ta se pro děvče nehodí a okamžitě tě zařadí tam kam nechceš! S povahou, temperamentem a vrozenou inteligencí ti na dálku neporadím, ale jde to při konzultacích. Chocholoušek
            • Močovode, nemůžu za to, že jsi na tom blbě. Jak jsem psala, pomohla bych, ale dej vědět kam a jak. Když vidím cizí neštěstí, nejsem lhostejná. To je ode mne poslední vzkaz k tobě, páč jinak, komu není rady, tomu není pomoci.
              ps: Za všecko si můžeš sám. Akné se dá vyčistit, pen..s si můžeš nechat prodloužit, nějakou škaredou babu na sex taky seženeš, práci přiměřenou tvé chytrosti /ostraha, vrátný, čištění žump, nějaké lepení obálek/ taky dostaneš, psát na pc umíš, s tvojí blbostí a nízkým sebevědomím taky něco vymyslíme. Ale musíš sám chtít! Jinak skončíš takhle, budeš jen psát pitominy na tiscali, p..del lepit na špinavou židli. To ti stačí? Vzmuž se močovode! Držím palce a přihodím za tebe i nějakou modlitbičku v našem krásném kostelíčku.
              *1* *1*
      • no to jsem si mohl myslet blondýna ha ha ha
  • Prezident jde příkladem!
  • Pravda nebo lež? Evropská komise včera potichu
    zařadila a mimo program schválila podle článku 79 Smlouvy o EU (Lisabonská smlouva) pravidla pro přerozdělování imigrantů jednotlivým členským zemím EU. Kritériem bude počet obyvatel. To znamená, že už od nového roku se můžeme těšit na tisíce imigrantů z Afriky, kteří k nám budou dováženi k multikulrurnímu obohacení z Řecka, Francie, Itálie a Španělska. Btw. jen dnes italská pobrežní stráž zadržela stovky imigrantů z Eritrei na několika lodích. EK očekává, že počet imigrantu v nejbližsích letech naroste o stovky procent. Misto urychleného vyhošťování je EU bude distribuovat do nových státu EU. Takže lidi, máte co jste chtěli s Lisabonem!
    Ve státech EU by měli imigranti údajně každý měsíc obdržet částku asi 970 Euro (26 190,- Kč). Životní minimum ve SRN. Co vy na to poplatníci, žijící z mezd 10 - 11 tis. Kč/ měs. Důvod: Zabránění migrace migrantů z ekonomicky slabších států EU do ekonomicky silnějších států EU.
    • Tak to je výborný. No jo, ale kam budeme emigrovat my? *1*

      Mám celkem obavu, že by tito odborníci z "Brusele" vymysleli - časem, takový malý zlepšovák, například do každé našincovy rodiny jednoho (třeba) černouška? *1*
  • Typický to projev zkažené společnosti - kam až jste to uvrhli vy, vládnoucí soudruzi, současní, či bývalí, církevní hodnostáři, "vy úspěšní jakoby pravičáci, pofiderní šlechtici, socilogové, politologové, prodejné novinářské "*evky" a soudci a další samozvaní kecálkové? Anebo si za to mohou ti takto a tímto postižení sami-bez vašeho přičinění? *12* *16* *12*
  • To by se za komunistů nemohlo stát. Bylo dost pro mládež jiných příležitostí, jak se zabavit. Rodiče měli také více času na výchovu svých dětí. Bylo plno hřišť a sportovních klubů i jiných klubů a kroužků, kam mohla mládež zadarmo docházet. Dělali se různé "čaje", kde se žádné drogy nenabízely. Také více pomáhaly svým rodičům, ke kterým udržovaly úctu. Bylo to znát i ve školství. v kulturních programech ať v TV, v divadle, v kině, atd. A také se více četlo a vzdělávalo.
    • Nebylo to tak rozšířené, jako nyní, ale drogy se tu braly a chlastala se první liga. Kultura jak kdy a jak od koho, mnohdy a mnohde zpolitizovaný hnus podávaný z obou nesmiřitelných stran.. Vše tady negativně ovlivnili politici, kteří stáli a stojí za "píp". Dříve se muselo vzhlížet k bolševikovi, dneska na opačnou stranu, bez výhrad, bez vkusu, nebo bez zájmu, leč zmanipulovaně dobrovolně povinně.

      90 parazitických politických strana hnutí, a k tomu 33 parazitujících schválených církví, to tu t.č. máme, Peppone. Taková manipulující masáž by složila i slona. Příklady táhnou, ty dobré, jenže asi "někam hódně daleko odtáhly". *16* *16* *16*
    • Se vším absolutně a s velkou chválou souhlasím a potvrzuji, ale pro objektivitu musím bohužel doplnit, že se pila Okena, čichal Toluen, Čikuli, Aceton, chlastalo "čučo", Algena s Alkoholem, na Blanensku už kouřila tráva, doma na zahrádkách pěstovaná a pil "čajíček magoráček", což byl tabák vyklepaný z vajglů a dlouho vařený po kterém bylo strašně blbě a ten, kdo ho pil se fakt motal, jak magoráček a velmi často se dokonce i posr.l...jooo a ještě se dělaly topinky na Induloně a zapíjelo se to pivem a na škole co jsem byl, pak dva spolužáci chodili z toho nazí po náměstí, než je chytli čaracháni čiže VB...Já jen, aby příspěvek byl vyvážený a objektivní i v tom horším, pro ty co tu dobu nazažili, ale jinak opravdu absolutní souhlas ve všem...
      • To máte sice pravdu, ale to dělali kriminálníci jak na svobodě, tak ve věznicích. Nebo cikáni. Ty spolužáci asi byli z nějaké podobné rodiny. Algenu, fenmetrazin a defrementazin to dělali hlavně vysokoškoláci, co se motali kolem Chátry a Havla. Celá ta pakáž jako byl Plastic people. Jo, a ještě dělali odvar z kaktusu, ale to také dělali jenom kriminálníci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit