Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako že nás zase budou učit mít rády cikány ?!?! Po kolikáté už ??
    Na nemocné děti se pořádají sbírky, aby neumřely a na tohle peníze jsou ?? Chce to velkou změnu ! Ale opravdu velkou !!
  • Výborně, konečně se cikáni odnaučí rasismu a bílí se nebudou muset bát vyjít na ulici !
  • Tzv "Kampaň proti rasismu".. a dokonce od vládní organizace státem i občany placené, je fakticky drzé a otevřené přiznání režimu za bílého dne s plivancem do obličeje všem ostatním občanům.., že neumí a není již schopen prosazovat rovná pravidla i rovné zákony v zájmu většiny obyvatelstva a snaží se akorát právě z peněz tohoto obyvatelstva sprostě tímto maskovat svoji neschopnost udělat si ve své zemi v tomto pořádek, který se režimu totálně vymkl z kontroly, bez rozdílu rasy, barvy pleti i vyznání a umí si ho vynutit a za cenu šikanování slušných lidí a akorát právě od těch co tyto pravidla rámcově dodržují i s chlupama a s veškerým vyhrožováním všelijakých sankcí a trestů od stávajícího, pokryteckého režimu..
  • Sláva ! Konečně začne někdo učit opálené obyvatele makat. To je jediný způsob boje proti rasizmu. Nebo založí opět jen nějakou agenturu pro kamarády ?
  • mě tedy překvapuje, že to financuje nějaký norský fond, vždyť tam mají velké problémy s imigrantama z arabských krajin ( tedy musulmanů ) , kteří zcela záměrně a houfně znásilňují bílé ženy, prý jim to jejich víra povoluje, protože křesťané jsou méněcenné náboženství a vím to zcela jistě, protože kámošova dcera už tam žije a pracuje jako zdravotní sestra už 5 let a sama by večer nešla ani za nic
    • Nekdo tady na diskuzich o mne siri pomluvu, ze muj tata mne zplodil tak, ze prikryl prasnici. Tak na to mam jedinou odpoved: Jdete vsichni do p r d e l e a bezte se v y s r a t !
      • ostapkotab
        jo pro pravdu se kazdej zlobi *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • knote veř tomu je to tak
  • Zase zbytečné vyhazování peněz. Všechny ty kampaně proti rasismu mají stejně opačný účinek, akorát ještě více naserou majoritu.
  • Bude to sice k ničemu, ale pár lidí se na tom dobře uživí.
    • ... aby to neskončilo ... bílí, bojte se *10* *10* *10*
      • Já se nebojím, Magnum 9, měj se.
        • Jednou vystřelíš po nějakém cikánovi a máš jistou díru v hlavě od policejního odstřelovače.
          • Nebo doživotně "pokoj" s klikou zvenčí a se sedmi nadrženými cikány odsouzenými za násilnou vevnitř.....
  • Měli by se zaměřit na mladé již od PĚTI let. Cikáňata již ve školce napadají slovně, fyzicky bělochy a okrádají i olupují "Gádže"... Ale "Nedotknutelní" jsou na podobné aktivity hluší mimo okamžik, kdy inkasují profit...

    Takže černý rasismus bude řádit dokud budou v Čechách jeho nositlé. *12* *12* *12* *16*
    • Nositelé - to jsou ti, co organizují a rozeštvávají cikány proti majoritě.
  • Asi budou ucit cikany slusnemu chovani a pracovat. *12* *16* *11*
  • Stačí naučit cikány dodržovat zákony a pravidla platná v této zemi a naučit je živit se vlastní prací. A pak bude po rasismu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit