Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Evropská komise předpovídá,jo?Bodejď ne,když je to tam samej žid.
  • Problém je v tom, že růst ekonomiky u nás nesouvisí s růstem mezd a už vůbec ne s růstem příjmů státu. Ekonomický růst = větší zisk zpravidla zahraničních vlastníků.
  • ... a že by zase odraz ode dna ??? *11*
  • Je t o dobré, ale tato vláda s tím nemá co společného, spíše Nečas
  • všechno je už v pr.... a bude hůř,tak to je!
    • Dobře ti tak, kůže líná, já se mám dobře.
      • jediná kůže líná co kouří Vendelína jsi ty,tak si nehraj na milionáře,když nedosáhneš ani na životní minimum-smrdíš korunou *15*
  • Tak tuhle pohádku jsem slyšel za totáče.., "čekají nás světlé zítřky".., koukám že ji jenom pozměnily na "Česko čekají lepší zítřky"... asi dělal
    prognózu nějakej "odborník" ....(nebo Kalousek)... *1* *1* *1*
  • tvrzení že "BUDE LÍP"---Rusko zabere Čechy a plyn s benzínem budou zdarma. To je jediné logické a možné vysvětlení nábožné víry o "zlepšení poměrů"
  • Ekonomika poroste o dvě procenta a o kolik poroste lichva Siegra, drahota, prodej zmetku. O 100 ci o 1000 procent
  • propil jsem grunt, zmrzačil autem stovky lidí (naštěstí mám imunitu). Ale slibuju že od zítřka bude líp....budu už střízlivý, budu zodpovědně hospodařit a nebudu mrzačit lidi

    PŘESTANEŠ PÍT?????

    to ne. chlemtat budu pořád jako dosud, ale slibuju, že od zítřka bude líp i když se budu chovat stejně.....že to nemá logiku? to nevadí....slíbit vám můžu cokoli.....
  • na místě "řidiče" jsou stále stejní "ožralci s imunitou" bez kvalifikace, trestní odpovědnosti a odvolatelnosti, auto je po dvaceti letech huntování po rozbitých dálnicích shnilé bez benzínu se zadřeným motorem a nefunkčními brzdami ALE NEZOUFEJME....ANO BUDE LÍP.....sice se koncepčně nic nezměnilo, ale bude prý líp.....ježíš to jsou dementní kecy.....když mám na operačním sále 25 let prachsprosté řezníky bez kvalifikace, kontroly a odpovědnosti...tak jak můžu očekávat že zrovna od zítřka skončí v nemocnici jatka a úmrtnost a začne skutečná léčba pacientů?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit