Přejít na výpis diskuzí

Česko dnes slaví státní svátek! Prezident navštíví památník u Hlávkovy koleje

17.11.2011 9:04
Michal Polák 13 příspěvků

V Česku se dnes v Den boje za svobodu a demokracii budou konat nejen už tradiční vzpomínkové akty, ale i protivládní demonstrace. Nejvíce akcí se soustřeďuje v Praze, kde politici navštíví památníky událostí let 1939 a 1989. Občanské iniciativy ohlásily demonstrace proti vládním reformám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Psychotik Pružinskij se mstí celému světu za semitský vzhled syna. Má opravdu, ale opravdu velké poslání:
  Tak jsem si říkal, co bych dělal já na místě židovského patriota v Izraeli, abych vůbec přežil já i můj národ v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům, obklopené mnohem početnějšími semitskými příbuznými národy arabskými, které nás nemají rády od těch dob, co praotec Abrahám vypudil svého nemanželského syna Ismaele, od něhož arabové odvozují svůj historický původ. Příbuzní jsou tradičně chudobnější a o to populačně zdatnější, navíc se netají přáním na likvidaci všech židů. Totální válka (např.jaderná) by byla sebevražedná - tak zbývá jediné možné řešení - obrátit zájem i zášť milých příbuzných jiným směrem, třeba do bohaté Evropy, plné „nevěřících psů“, ostatně už tam jednou muslimové byli, (Maurové ve Španělsku, Turci v jihovýchodní Evropě), takže tam trefí. Naší baštou jsou Spojené státy, tak tou jejich zas může být Evropa. Gojové nás podpoří všechny. K tomu jim musíme trochu napomoci - zastavit politickou, vojenskou, náboženskou i kulturní integraci Evropy, rozložit NATO, zapojit Rusko. To si vezme se svými soudruhy na starost náš člověk Pružinskij, křesťanský „husitský“ našinec, který navíc obličejem žida ani trochu nepřipomíná (bohužel o to víc jeho výrazný syn). Také pár jiných politiků a novinářů nám pomůže žabomyšími hádkami o politické korektnosti, toleranci a nacionalizmu. Němci už k tomu významně (byť i možná nezáměrně) přispěli holocaustem našich předků a jejich vypuzením z Evropy. Tím vytvořili životní prostor a podmínky pro imigraci muslimů, a to i na místa Němců, „hrdinsky“ padlých v jejich boji proti židobolševizmu. Dobře jim tak! Muslimové si tam mezitím s předstihem postaví mešity a minarety, třeba i ve Vatikánu (aspoň je nebudou muset stavět v Jeruzalémě). Až slavnostně (spolu) založíme Palestinský stát, bude už jenom potřeba zřídit konzuláty, obchodníci už tam dávno jsou. My pak papeži přátelsky poradíme, jak mají křesťané (mimochodem u nás vzniklí a založení), co nejlépe s muslimy vycházet. Za to se přestaneme tolik kamarádit s protestanty, kalvinisty a husity, aby na nás katolíci vzpomínali v dobrém. No, a kdyby snad chtěli němečtí neonacisté v budoucnosti antisemitský holocaust reprízovat (tentokrát proti našim semitským bratrancům) - tak aspoň arabové na vlastní kůži poznají, co to doopravdy je – a Němci budou vzpomínat: „zlatí židi, proč jsme se jich tehdy zbavovali“.
  Šalom, salam aleikum, pochválen (žid) Ježíš Kristus.
  http://www.blisty.cz/art/60346.html
 • Ano,není co slavit.Dnešním dnem si připomínáme začátek likvidace naší republiky,když jsme naletěli na sliby Vašíka Havlů a jemu podobných.
  Dobře nás zmanipulovali a využili lidskou naivitu.všechna čest.
  Naši předkové se musí obracet v hrobě.Za co vlastně pokládali životy?
  Ptám se,kde je ta slibovaná svoboda,když prakticky celou zemi ovládají cizáci?
  Už nám tu skoro nic nepatří,nic nesmíme vyrábět,pěstovat,aniž by to cizina schválila.Je mi z toho všeho smutno.
 • Měli mu tam hned nakopat prdel,šmejdovi
 • Ryba smrdí od Klause.:-))
 • Vážím si svobody slova, nevážím si režimu, který na ni kašle. Co víc, pohrdá názorem občanů, bez nichž by nebyl ustaven. Hanba nám!
 • Po jednadvaceti létech se ukazuje,že komunisté byli skutečně lepšími vládci,než je to stádo politických lumpů,kteří se dostali po komunistech k moci.Jedině kvalitní katovské mučírny je tím,co dokáže jmenované lumpy,z lumpáren vyléčit.
  • A nejsou náhodou ti dnešní vládci "bývalí" komunisti, veksláci a ostatní spodina komunistického režimu? Vždyť právě komunisti svým soustavným ničením tradičních hodnot a devastací morálky pro to vytvořili předpoklady.
 • Na nějakých dnešních oslavách nemá slušný člověk co dělat.Dnes slaví pouze vlastizrádci, političtí lháři ,tunaláři a zloději.Pro ostatní Čechy je to den hanby.Je to den kdy naletěli politickým lumpům na slibovaný kapitalistický ráj.Ty místo toho dokázali pouze státní majetek rozkrást,zemi zadlužit a ještě nasměrovat ke státnímu bankrotu.To stádo výše jmenovaných lumpů,bude nejrozumnější,po další revoluci,protahnout katovskou mučírnou.A tam zpracovat na tuhý krvavý biftek.
 • Dnes slaví svátek mafie a největší zloději v dějinách čech,chudý a strhaný obyčejný člověk musí do práce.
 • Česko slaví státní svátek a jeho občané demonstrují proti odpornému zlodějskému korupčnímu režimu,jaký to paradox.
 • Pokrytci jsou to, slavit "Den boje za svobodu s demokracii"!

  Vždyť zde žádná demokracie není, je to zde ještě horší, než před rokem 1989! *11*

  Doufám jen, že se konečně v Praze a ve všech velkých městech sejde hodně lidí, kteří tuto pseudodemokracii odsoudí a vyžádají si odchod Nečasovi vlády, a vypsání nových parlamentních voleb!
  • Pokrytče, my tady nemáme demokracii? Můžeš svobodně voli, kandidovat, zakládat politické strany, psát petice, pořádat demonstrace... a že to nepomůže? Samozřejmě když chybí OBČANÉ a místo nich převládá stádo, které a pivo a buřta a nereální sliby volí stále stejné profláknuté partaje.
   • Jestli je tady demokracie, tak řekni svojim rodičům,kteří budou patrně sourozenci, ať si už žádný děti nepořizují.Jeden duševní mrzák stačí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit