Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HEZKÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOC

    PF 2022 

  • Ministr vnitra nové vlády a předseda STAN Vít Rakušan odmítl na veřejný dotaz na schůzi Sněmovny vysvětlit, proč STAN opakovaně dostává milionové částky od nejasných sponzorů z daňového ráje na Kypru. Proč to odmítá vysvětlit? Proč ho k tomu premiér Fiala nevyzve? Proč z Kypru? Proč to schovávají? Proč novináři z mainstreamu v tomto případě mlčí a kryjí ho? Kde jsou Marek Wollner z Reportérů ČT a Nora Fridrichová ze 168hodin ČT? A kde jsou “investigativní” novináři Bakalova Respektu? Najednou nemají čas? Tohle je nový “čistý” ministr vnitra?

    • A kde je stará Blažková a Wostok?

  • Byla bych velmi ráda, kdyby zde někdo přestal používat mou přezdívku...

    Ne všechny včerejší příspěvky v diskusich jsou ode mě...

    🛴

    • Docela to chápu. Dnes se mi poprvé stalo něco podobného. 


      • tak pravda to už tady dlouho nebylo😎

    • josef.chmela

      Máš se pod ty své kydy podepsat.

  • Je dobře, že zádušní mše zhrzených koblihařů probíhá i zde na Tiscali. Nebojte hradní kolaborant Miloš vám ještě nějakou dobu bude poskytovat útěchu. Můžete mu jít na Vánoce nasypat do krmítka v teráriu trochu zrní, nebo pověsit lojovou kouli.

    • Minulou vládu jsem  ve všem neobdivoval, byla rozhodnutí, opatření, kterým jsem nerozumněl, ani Babiš pro mě nebyl žádný neomylný guru.

      Ale dobře si vzpomínám, jak ho celá opozice pomalu lynčovala, potažmo vládu, jak jsou neschopní, že nedokáží naplánovat přesný harmonogram kroků, opatření v rámci týdnů, ba dnů, a pokud se v oznámeném plánu něco změnilo, byla media plná pohrdání, jaká

      že je to prolhaná vláda i s premiérem.

      Teď vás, celá nová vládo, i s novým premiérem, bude národ sledovat, jaká vy jste banda lhářů, která si rozhodně už teď nestojí za tím, co před pár dny tvrdila.

      To už není o špíně v politice, ale o špinavých charakterech.

    • CHCHACHACHA jo? A hradní? A kolaborant?Ten je vysmátý.Ukázal prstem na hlupáky co si budou hrát krátký čas na vládu.Modrácké podržtašky se radují předčasně. Třeba STANáci to vzali moc pěkně do rukou.Od počátku.Pěkně po ODSácky už se kutálejí legrační penízky z Kypru.ODSáci přesně takto měli tajuplného Sponzora.LAJOSZ BACZ. Se jmenoval.Než se přišlo, že jméno je opsané z náhrobku v Budapešti.

  • josef.chmela

    Máme novou vládu, bůh nás ochraňuj od všeho zlého. Snad ty 4 roky nějak přežiju, mám úspory a umím pracovat, takže vláda fialových komediantů mně může být ukradená.

    • Dokonce i "Bitcoin" po oznámení výsledků voleb  v Čechách 

      klesl pod hranici,  pod níž jeho vyhlídky musí zpochybňovat  

      dokonce i zavilí zastánci této "kryptoměny" ! ! !

      (...ale - ono v kryptě moc vyhlídek beztak nebývá...)


  • Máme "novou vládu"...

    My se máme...

  • tobro

    Bůh ochraňuj tuto zemi! Taková koncentrace nekompetentních nýmandů a všehoschopných hochštaplerů pospolu se jen tak nevidí.. 😐 


  • Česko má novou vládu. Bůh s námi. 

    • .. a zlej pryč...

  • Hurááá...

    • ... na Bělehrad ...

      On to císařpán jen tak nenechá!

  • Koukám na toho Rakušana a už zářez na pažbě nesouhlasíš policisto  s očkováním z kola ven , nebo vane vítr od Kypru ? , policie má být a musí být nadstranická víš Vítku Rakušane , za komunistů bylo normálka že někteří nehodící soudruzi odešli do penze a v padesátkách na šibenici , nějak se jim tam ty Bernardi od socanů  a ostatních usídlili😎

    • Hmmm - a ty víš na 100%, že Víťa nechal šéfa policajtů odejít kvůli očkování, nebo "Kypru" ...?


      • to samozřejmě nevím , ale pokud vím přesto že se něm mluvilo jako o Babišovo muži tak veřejně není známá jediná věc která by opravnovalo někoho vyhodit z tak vysokého postu a někdy se nedivím že toho ty lidi mají dost , ale připadá mi to nějaké podezřelé , tím netvrdím že to nemohlo být dobrovolné , ale nejen u policajtů za " dobrovolný odchod " může zpravidla konflikt a zrovna ty STAN se začínaj vybarvovat v nepěkném kyperském světle.😎

        • Měl jsi poslouchat dnešní OVM...

      • Aha, Víťa? Péťulínek a další?

        • Víťa, protože se tak jmenuje a tak mu říká rodina...

          • Celá Vaše rodina mu tak říká? Pan Rakušan je členem Vaší rodiny? Hmm, tak potom chápu. 

            • Jeho rodina...

              • Reakce na příspěvek:

                Ano - v Kolíně platí "... za Rakušana a jeho rodinu ..."

                • Reakce na příspěvek:

                  To nevím, ale v Poděbradech/ Příbrami platí - Tonda Janák, hloupý panák...

                  To vím...🙂

                  • Reakce na příspěvek:

                    kolobrnda neklesej na jeho uroveň , i když uznávám že odemne to příliš nesedí . Samozřejmě víme že i u koloběžků lze uvařit kořenenou polívku a řadně jí osolit že se cenzor tiscali červená až nemůže stisknout delete , si nás přebere ten 😇 a doufám že mi hned vrátí zpátky😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit