Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za chyby v dotacích nemohou žadatelé, ale ti, kteří tyto žádosti doporučili a schválili. Já vím, že se to Babišobijcům z povolání nelíbí, ale tak to je. 

    Kolik z uvedené částky jde za Babišem? Nebylo by dobré znát všechny, kterým zůstalo za nehty? 

    Třeba je tam většina hochštaplerů od Starostů.

    Vítkovi by to bylo jenom líto. 

  • Agrofert by údajně ve svěřenských fondech a všichni tehdy říkali že Babiš ho stále ovládá aby nemohl zkrachovat.Takže hlavní úkolem a účelem byl krach,ztráta práce pro nemálo lidí,další ztráta domácí potravinové produkce,další ekonomická a obchodní závislost na asi polských a senzačních potravinách,no prostě politický program jako hrom.

  • Kdo jednou zaplatí miliardy které se cpou do Ukrajiny zatím co lidé v Česku nemají z čeho žít. A bude hůř 

    • Ti samí, kteří zaplatí miliardy, které byly často nesmyslně prošustrovány v době covidové...

      • Tak povídej kam šly?

        • Např. soukromé firmě, která vlastně ani neexistovala a kšeftovala s čínskými respirátory...

          Většinou nevyhovujícími a závadnými...




          • Jo a koho byla

  • Česko může rozhodnutí Evropské komise do dvou měsíců zažalovat u Soudního dvora EU.A doufám že to udělá.Pokuta je kvůli pochybným neziskovkám které škodí a žalují v EU proti České republice.Co je proti Babišovi,to se vždycky hodí i když to stojí miliony.

    • Bureš je neziskovka jako prase!!!

  • Neměl by to zaplatit Bureš?

    • Jsem stejného názoru...

      A přispět by mu mohli všichni z bývalé vlady, kteří mu dotace " přiklepli" ...

    • Nějaký Bureš možná ano, ale nevím kde jste k němu přišel.

      • Je třeba podívat se do seznamu konfidentů StB.

        • Myslíte ten seznam, který byl po skartaci nehodících se zápisů upraven dle potřeb nové doby, že?  ;-)

        • Mě by spíše zajímal dnešní seznam konfidentů,kteří pracují pro cizí mocnosti.Myslím že by tam byla polovina pětikolky😀

        • Tam jsi

  • tuta imformace je vod siajej !!!

    • Tak se nám zase ozvalo dámské přirození.

      • Ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit