Přejít na výpis diskuzí

Česko musí odložit desítky dopravních staveb. EU požaduje nové posudky

26.1.2016 11:33
11 příspěvků

Evropská unie žádá nové posudky o vlivu 64 dopravních staveb na životní prostředí, které můžou výstavbu zdržet i o několik let. Podle premiéra Bohuslava Sobotky by se zdržení mohlo ohrozit i čerpání evropských fondů v hodnotě kolem 90 miliard korun. Česká vláda se pokusí vyjednat s Evropskou komisí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Třeba by s těch nevyčerpaných miliard mohli nalajnovat bílé čára na krajnici.
  Mají je dokonce i v zaostalém Rusku, Polsku nebo Německu.

  Včera v mlze by se mi docela šikly. Stromy kolem cest již byly v rámci bezpečnosti odstraněny. Na jejich místě je ciklostezka, ale kde je krajnice silnice metrový pás zeleně a začíná pruh pro ciklisty těžko za tmy v mlze říct. Auto předemnou to bralo tím zeleným pruhem. Byl jsem rád že nemusím jed první.

  Přemýšlím o podání trestního oznámení na ŘSD pro veřejné ohrožení protože ty lajny tam za komančů byly a někdo je má spravovat a udržovat. Když nic jiného je to zanedbání povinností při zprávě cizího majetku.
 • Právě ohrožení čerpání dotací je tím oč EU ve sutečnosti jde.Prostě plán dostat Česko do státního bankrotu a Sudety pak předat Němcům pokračuje.Prodávat majetek Česka cizincům a dělání dluhů je vlastizrádný zločin za který bude třeba uvedené lumpy krutě trestat.
 • Pryč z EU a NATO žádné slimáky v ČR 6.2. Na Václaváku
 • Je to tak, jsme pouhou pracovní koloníí a montovnou. Nebýt těch popelnic na čtyřech kolečkách, tak už tu nemáme nic a chcípáme hladem. Všechno zlikvidováno a rozkradeno. A na to jsme my havloidi opravdu hrdí. CCCP klikáček BTW bla bla bla
 • Lidi co se čílíte, dyk sme enem Bruselská provincie a musíme skákat jak pískajů. Nebereme dost čmoudíků. A představte si dokonce někdy chceme mít vlastní názor - ta drzost, to se Čechům nebude trpět. Eště, že Šapirovova klika poučí exekutivu jak má skákat.
  • Brusel je hlavní město EU. budoucích USE a tudíž je to i naše hlavní město. A koho jsme si do EP a do centrálních úřadů zvolili...
   Byl bys, soudruhu, raději, kdybychom bylo provincií Moskvy? To by nám sem Putilín jenom při náznaku neposlušnosti hned poslal "bratrskou pomoc".
 • Diky eu
 • Ale prd životní prostředí. EU nemá prachy tak nechce platit. Za pár měsíců sem pošlou i auditory, aby mohli požadovat nějaké peníze zpět.
  • Zloději nicku (BTW?), myslíš, že budeme jenom natahovat ruku a brát a nikdo nám nesmí nic říci?
  • Ale má "prachy". rotačky se ve Frankfurtu točí nepřetržitě "ostošest". *1* *1* *1*
 • A o zdržení a nevyplácení jde. Aby bylo na jiné věci, a ne pro evropany. Pozdržel bych v tomto případě platby do EU! A nebo spíše bych dal vale EU dokud je čas. Je to jen RVHP pro některé lidi, co to jen dojí do své kapsy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit