Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to smutné
    chápu blokování nevhodného obsahu (troll, flame, offtopic, vulgarismy, osobní útoky, ...), ale že se blokují a mažou příspěvky, které jsou "jen" kritické je na zvážení věci

    Takže "milé" tiscali.cz, resp. redakce zodpovědná za obsah zpráv (a to včetně a zejména těch různých komentářů a názorů, mnohdy bez podpisu autora), dělejte investigativní žurnalistiku NEZÁVISLE (tzn. NE proruský, proamerický, prounijní ...) anebo zveřejňujte OBA NÁZOROVÉ PROUDY

    btw., to rádoby zpravodajství postavené na názorech či komentářích lidí, kteří se jednak ani nepodepíšou a jednak nejsou fundování, je fakt špatný ...
  • Jeste horsi vladu , nez mame ted - to je jeste mozne?!
  • vala
    a úplně super bude menšinová vláda babiše s občasnou podporou (třeba u církevních peněz) opozičních komunistů *1*
  • Další z hitů Donalda Zemana https://www.youtube.com/watch?v=LIo-85HdzA8 *1*
  • Sobotka patří do kriminálu. Nebo do blázince. *16* *16* *16*
  • Sobotka se spojí třeba i s sčertem, zatím to chce udělat s KSČM. A co takhle spojit se s NSDAP, aby se dostal ke korytu?
  • Tak nějak v článku ani v diskuzi nepadlo SPD Tomio Okamury. Myslím, že by to mohlo vaše předpoklady rozmetat. Já bych to vřele doporučil. Tím se nedá nic zkazit a tato volba by mohla překvapit.Tak volte Okamuru, ať předvede, co dokáže. Ti ostatní už to dokázali dostatečně.
    • Tak jsem to znovu otevřel po pár hodinách a můj optimismus , že tu žije převážná většina rozumných a uvažujících lidí posílil moje sebevědomí.Opradu zkuste Okamuru volit. Pokud bude plnit to, co slibuje a nenechá se ovlivnit estabilismem současného beznadějného vývoje, tak tato volba je správná.Horší to určitě nebude.
  • Vždy záleží na systému a KSČM jsou nyní bez zubí .Nemohou cokoliv změnit !
    No a Kalousek ? Ten vleze do jiné strany ! Převlíkne plášť a bude to socan jak vyšitej a možná i KSČM a když bude potřeba tak zapěje i internacionálu !!!!!!!
  • kobliha od Babiše nežli složenka od Kalouska. Proto jděte k volbám a volte. Je jedno koho, jen ať to Kalouskovcům ubere procenta a odejdou na smetiště dějin, kam patří *3*
  • Píše bláboly,nic horšího nemůže být než to co zde vládne již 27 rokem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit