Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naše nestranná média už začínají předvolební kampaň. Zase začínají strašit komunisty, ale to co dokázala rozkrást pravice za pět , to komunisti nedokázali ani za padesát let,
  • Proč chodit k volbám ? Vždyť třeba KSČM je ve volbách na 3.místě,ale do vlády se nedostane.Oni ti co jsou u koryta,tak si to rozdělí jak oni chcou a kašlou na výsledky voleb !!!
  • Nejhorší doba byla když KSČ dosadila za prezidenta Havla bez výběrového řízení. Od toho se vše odvíjí.
    • KSČM NIKOHO nedosadila, v té době byla ráda, že existujke. Rychle zapomínáme na svoje dějiny!!! A kdo mluvil o možné kandidatuře Adamce...?
  • felix.julec
    Z článku jsem poznal,že fantazie pisatele nemá konce.Té kravině co sepsal,sám nemůže věřit.
  • 1. ANO - premiér
    2. KSČM
    3. ČSSD

    4.ODS
    5. KDU/STAN

    - TOP 09 mimo hru

    Tak to bude.
    • Tak to nebude. Zapomněl jsi na SPD, která se do PS dostane a bude se dělit o 3 a 4 pořadí.
  • Pan Kalousek a pan Babiš jsou lidé kteří nám mohou dodat uspěch
  • Naštěstí ANO v příští vládě nebude, Bureš má další prúšvih a tolik už jich ustát nemůže, jako vůdce *14*
    • *15* *15*
    • Když Vy s krycím jménem nevíte jak se Babiš jmenuje tak nepište a je vidět že jste Husákovu dobu nezažil tak víte kulový jenom píšete to co jste si přečetl od novinářských šmejdů. Mně by zajímalo jaké krycí jméno měl soudruh Havel.
    • Hele na Bureše toho ještě vyleze...,ale on to ustojí. To je jen závist vás neschopných,Nechte ho ať je bohatej, Sorry, jako,schopnějšího nenajdeš,to si kuř..
      • A jaké jméno jste měl vy ? *14*
  • To vše jsou spekulace tak široké, že jedna z možností musí vyjít. Avšak, že by to nutně musela být nejhorší vláda, pochybuji. A nemyslím, že by nějaká vláda mohla být horší než ta porevoluční, kdy nechala rozkrast, co se dalo, zadluzit stát na desítky lety let.
    Zase byl nějaký redaktůřek pověřený,, aby si svými fantastmagoriemi vydělal nějaký groš. Tak jako v tv různí analytici, politologové, ekonomové, z nichž někteří jen parazitují na práci tvůrců materiálních hodnot.
  • Nejhorší vládu v historii má Česko nyní,něco horšího tady opravdu ještě nebylo a primát drží předseda této vlády Sobotka.
  • S nesouhlasnými názory kde jich je většina nemá cenzor problém ! *11*
    • S tím bych nesouhlasil. Po nástupu Havla do funkce prezidenta kterého bez výběrového řízení dosadila KSČ je cenzura horší jak za Husáka. Že KSČ dosadila 30. 12. 1989 Havla do funkce prezidenta jsou fakta které nikdo nemůže zpochybnit.
    • a kdo myslíš, že tam ty mínusy asi dává? už se mi tu několikrát stalo, že jsem se hecnul a vyplodil něco hrozně oduševnělého. Když jsem po půl hodině, co jsem se vrátil do diskuze koukal na svůj příspěvek zírám na "+9, 0". Za dalších 5 minut bylo skore příspěvku "+9,-30".
      To jsou kliky moderátorů *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit