Přejít na výpis diskuzí

Česko na straně Ukrajiny. Podpoří ji 50 miliony

12.3.2014 15:57
108 příspěvků

Vláda schválila další pomoc Ukrajině ve výši 50 milionů korun. Směřovat má především na obnovu zdravotnických, vzdělávacích a sociálních zařízení i další infrastruktury v celé zemi. Po jednání kabinetu to novinářům řekl ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier (ČSSD),...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • J.J. Kníže Schwarzenberg zatroubí do kalhot k útoku na Rusko!
  ,
 • Těm zde vládnoucím dobytkům nestačí jak už Česko zbídačili.Rozhazováním dalších peněz na Ukrajinu chtějí Česko ještě více zbídačit.Všechny straníky stran,které zde vládnou,je třeba,jako vlastizrádce,co nejkrutěji,odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
 • To se to dobře rozdává, když to není z jejich kapsy. Ať vlády vyhlásí sbírku a ať tam dají své prachy ti co tady sympatizují s USA a EU. Proč zase okrádat slušné občany.
 • zajimavé foto, paroduje pana prezidenta?
  • DartKim;ma-li v tom prsty Sobotka,pak hloupejsi nez dovoleno a co je horsi ,potom je Sklerotik,
   vzdyt to neni tak dlouho,co si neprecetl ,co podepisuje.A ze neslo o seznam nakupu pro
   Manzelku ,to prece vime vsichni.
   • *1* *1*
 • Nas*at fašounum!!!!
 • Kdo jsou vlastně ty desítky tisíc ukrajinců co u nás legálně i na černo pracují ? Dle toho jak se odkryli i na svých internetových stránkách, je jasné, že skutečně převládající národní názor je u nich silný nacionalismus, opírající se o to nejhorší co v novodobé historii Evropu postihlo. Máme zde v republice nezanedbatelné množství lidí, kteří ať skrytě či veřejně podporují neonacismus toho nejhrubšího zrna! Myslím, že BIS, policie a soudní moc musí začít tyto projevy bedlivě sledovat a postihovat. Je to stejné, ba mnohem horší, než kdyby ovládli Slovensko pohrobci Tisa a Hlinky. Ano, lidé bděte ! Ten výrok měl svojí historickou pravdu !
 • Ptakopysk přiteplenej
  • zvadlejzalude z ODS;prestan blblnout ,copak uz nemas ani zbytky rozumu?Co a kdo ti dava
   pravo urazet osoby dle vzhladu a sex.orientace?!Copak zde ctou jen CESI?Nedelej ostudu
   CECHUM.
   • právě naopak Vám 4%tním by se měl omluvit on,když Vám dělá takovou ostudu a vůbec se netajím tím,že je to proti přírodě,to co děláte doma to je mi fuk,ale jsou to i moje peníze a peníze mojí rodiny a jiní spoluobčané jsou na tom hůř.
    Takže tady s tou vaší oháňkou jděte,tam kam obvykle končíte.
    • To zvadlej....;Copak kazdy ,kdo se vyjadruje slusne bez vulgarnich slov musi zastupovat tuto
     Skupinu?Pokud ctete ,nepisete jen vase vyblitky ,tak uz musite vedet,ze me mineni k necemu
     tak podlemu vuci Cechum povazuji za Nemoralni a odsouzeni hodne.Preji hezky Den .
     • pane moraváku,nevidím ve svém příspěvku ani jedno vůlgární slovo,natož vyjádření a pokud vy tam nějaké vidíte,tak tím jen dokazujete,že jsem uhodil na hřebíček nebo,že se vás to také týká.
      A když se dívám na váši poslední reakci,tak bych se nedivil,pozdravujte a třeba hluboko....
 • si dělá srandu?vozejčkářům seberou prachy na mobilitu a nějakému vychlastanému ušmudlanci z UK se pošle 50mega?!!!!
 • Diensbier to je zvláštní člověk. Po svém otci, který byl skutečný diplomat, nepodědil nic. Bohužel. ČR je od vstupu do NATO loutkovým státem, provádějícím politiku zásadně proti svým vlastním zájmům. Je jasné, že od 2. světové války jde západním nadnárodním společnostem a finančním skupinám o ovládnutí Ruska. Bohužel pro ně ožrala Jelcin zemřel příliš brzy než stačil vše za hubičku rozdat. Silné Rusko a Čína jsou teď paradoxně jedinou zárukou zachování snesitelných podmínek na zemi. Většina lidí to už dávno pochopila.
  • To Pepa,nemas uplne pravdu,syn zdedil po TATOVI kreslo a tim to konci.Jiste on a spol maji dobre Vize,ale zcela zapomel,ze kdyz bude podporovat SOLIDARITU na nepravem miste,nebude mit pro CESKY NAROD.
   V domacnosti nemuzes vydat vic nez mas,udelas -li to ,koupes se v DLUZICH.
  • Když se sejdeme tak si i uvědomíme,že jedině společně něco dokážeme!KSČM jsou většinou srabi,to už nejsou komunisti jak před ll.světovou a ještě za Gottwalda kdy opravdu vedli lid.
   Dnes už je snad lepší i Okamura ale Filip,Dolejš jsou po-erové a bojí se o své majetky a dobře placená místa !!!
   http://www.holesovskavyzvasp.cz/
 • Nebylo by lepší směřovat těch 50 mega na ČESKÁ zdravotnická, vzdělávací a sociální zařízení? Byla by to sice kapka v moři, ale pro začátek dobrý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit