Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfcastle

    Karma je zdarma... teď EU klečí na Babišovi

  • Pánové v redakci si ani nedají práci přečíst si rozhodnutí (existuje i v češtině) a píšou hlouposti. Nebo prostě lžou. Inu dnes i hlupák a lhář býti může redaktorem.

    A mají radost, jak se tady lidičky hádají.

  • dzixy
    Domnívám se, že už jsme žili v časech, kdy za jednoho pykali všichni tzv. kolektivní vinou. Historie se vrací, podobnost čistě náhodná??? Kvůli pomyslnému přestupku jednoho bude potrestána celá republika. Dobrý co?? Demokracie jako buk.
  • Kdo může z huby vypustit takovou hovadinu?

    Nikdo ČR dotace nezastavil!

    • pavel.zajda.7

      A hlupáci těmto kecům věří. Havloidi bez mozku a vlastního názoru!

  • kdy už konečně vypadneme z tohoto eurohnoje

    • Však táhni ty ruská hnido, podvodníka Bureše a kolaboranta Zemana si přibalte sebou, chátro líná.
  • pavel.zajda.7

    Co se EU dobytek stará o náš suverénní stát?

    To je novodobej nacismus!

    • EU se nestará o nás, ale o peníze které jim estébák Bureš ukradl.
  • pavel.zajda.7
    Konečně Brusel zakleknul na zlodějskou firmu Agrofert, půjde brzy do kytek, bez dotací se ten lump neuživí.
  • Mějte se tady jak chcete, já tu končím, mám svoje stránky, jsem tam sama, protože tam nikdo nechodí!

    Pa Simča.
  • Zloděj Babiš krade peníze z Bruselu, ale ohání se českými zákony a právníky z ANO? A ožralý, ruský agent  z Hradu se tomu směje. Absurdistán Česko 2018! Estébáci Bureš a Man, běžte už konečně do dele::!!!!!
    • ožralý USAagent z hrádečku se smaží v pekle

  • Zdejší klasika. Tady už píše články každý kdo má v zadku díru. Včera to peklo lívance v Hladovém okně, dnes je to tady redaktorem zpravodajcem věcí z EU.Komise nebo jak se ta banda vyžírek jmenuje formulovala rozhodnutí o pozastavení pouze pro firmu pana ministerského předsedy.Ale zdejší novinoví mastíci už zas vidí kalně a hurá nafoukneme to. A hnutí pana předsedy stoupají a stoupají preference. A až někdo přejede nějakého redaktora autem, bude přirozeně veselo .....a veselo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit