Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evropský soud mi může políbit (.) Z této impotentní instituce ještě nevzešlo nic rozumného,kdyby blbost nadnášela,byla by to úplná voliéra.
  • Mno moje chyba není že chybí zákon který opravňuje policii k zavreni cizinců bez viz.... Moje chyba to není, to Musel zvorat někdo kdo tvoří zákony, moc zakonodarna. Nevadí jiste to do pár dní opraví, veřejné se omluví za svoji lenost a tupost a příště budou jistě dělat svoji práci pořádně....nebo jen slíbí přidat stovku důchodcům a budou si válet šunky?
  • Já to pořád říkám, naložit a dovést kam chcou, hezkyky na německé hranice. Takhle jsme je živili a vsadím se že ještě zaplatíme odškodné.
  • Koukám, že soudní dvůr Evropské unie se sejří úplně do všeho, aniž by si zjistil fakta... jinak by totiž takto nemohl rozhosnout...
  • Domnívám se, že o žádný nedovolený zásah policie nešlo, protože byla naplněná podstata dublinského ujednání tím, že rodina, když požádala o azyl v Maďarsku, měla tam zůstat, a nezůstala a tajně utekla, a tím bylo naplněno právo policie zasáhnout.
  • Souhlasím s redaktorem co napsal, ale nevím co protože jsem to nečetl a kdybych nesouhlasil, tak mne tiscali vymaže. Musíme poslouchat co nám nařizuje EU a musíme poslouchat tiscali, už máme zakázaný vlastní názor a proto souhlasím. Nemáme právo svobodně myslet natož svobodně něco napsat.
    Pokud mi EU nakáže nedýchat tak to udělám. Dávám chvalozpěvy na stránky tiscali.
    • http://1url.cz/ot3pi

      *5*
  • Česko nemá právo na nic,až je nám sem začnou lifrovat, nebudeme mít právo se bránit, žádné česko už neexistuje je to jenom iluze, nemáme žádnou vládu, máme jenom opakovací kývající panáky, ani pod cccp jsme nebyli tak ušlápnutí jako teď pod fašistickou teroristickou evropskou unií
    • A co s má jako unie společného s tím že ČESKÉ ZÁKONY něco neumožňují není to náhodou náš problém ??? Tady se všechno svádí na EU ale přitom si za ten bordel můžeme sami , jen se podívejte kolem sebe každý si tu dělá co chce zákon nezákon a potom se všichni společně strašně diví .... co se tu děje ... ono je totiž vždycky jednodužší najít si viníka zvenku než si uklízet vlastní dvorek *7*
  • uvěřit že tato extra vypečená familie se sama soudila. To ji navedl nějaký bezejmenný advokátský šmudla za mrzký peníz. Jaké bylo zastoupení státu? Jak to, že naši zástupci nerozmetali pochybné mudrování přivandrovalců přicházejích pro peníze? V rodné Africe by je za takové rajtování přes hranice především vypráskali a pak přimkli.Si dělají v Bruselu kozy? Detence je hrubší výraz pro královskou rekreaci jak za ROH. Ovšem nyní bohužel placenou námi všemi.
    • Za tím bude nějaká naše neziskovka plná sluníčkářů, kteří za peníze českých daňových poplatníků hájí zájmy kohokoliv jiného kromě těch, z jejich peněz žijí.
  • Třesky plesky do nasolené tresky...
  • jura1
    České zákony totiž neumožňují zadržovat běžence ? Na co máme přemnožené politické hlasovací roboty ? Máme jich nejvíce v přepočtu na jednoho obyvatele v Evropě. Je nejvyšší čas je řádně zredukovat příživníky. Jen se koukněte na Sněmovnu co se tam děje pří hlasování. To samé Senát !
    • Měli snad v pořádku doklady a vstupní víza?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit