Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je každýmu jasný proč s IS ještě nebylo zameteno, že Amrdóle. *3*
    • Nevím sice co nebo kdo je Amrdol ale s IS nebylo zameteno zejména proto že většina jeho území se rozkládá tam kde vládne Putinův kamoš a masový vrah Assad. Na území téhož státu leží Ruské základny.
      To je důvod proč tam nemůže EU vlítnout a udělat s tou genocidou rázný pořádek.
      Teď tam dělaj pořádky Rusáci a NATO jen hlídá aby se to nepřevalilo přez hranice do Turecka.

      Nutno podotknout že Putinův kamoš Zeman má plnou hubu uprchlíků které k nám Putin defakto nahnal ...... Holt rusák. Kam šlápne lidi zdrhaj co jim dech stačí.
      • To už nejsou ani polopravdy, ale nesmysly.
  • Včera jsem poslouchal komentář velitelky Kurdské ženské jednotky.
    Definovala to naprosto přesně. Nezaůtočí dokud nebudou mít pevné pozice a zázemí. Jakmile k tomu dojde můžem je očekávat kdekoli a kdykoli. Chovají se dle tohoto vzorce všude po světě.
    Tak že definici ,, není příliš zajímavé" bych nahradil definicí ,,prozatím bez naděje na úspěšné útoky"
    Při současném počtu přívrženců IS by je dovedla rozprášit každá rozvědka. I ta naše byť by si o ní můžeme myslet cokoli.
  • Stalingrad
    Otroky budou přeci potřebovat-takové co jim polezou do ( _ . _) ,co je budou živit !!!! Trošku to tu postraší a zrádců je tu plná viz.obr.víše od Jana Husa..... *1* *1*
  • Si vybere právě česko.Protože moc dobře ví, že tady to funguje-nefunguje.Jsme snadným cílem.Vojenská kontrarozvětka?Elita zpravodajství?Houby!Páleník a spol. ti kteří se nechali úkolovat maďarkou Nagyovou.U soudu lhali vykrucovali se jak malí kluci.Takže takové šašky lháře a podvraťáky stát držel na takto vysokých místech? To mi chce namluvit že tahle zpravodajská Chamraď něco dokáže zjistit?Jo možná kdo kde koho píchá v Praze.Ale nějaké vojenské informace?Tahle partička profesionálních prolhaných křiváků?VKR - to bývala vždycka elita armády.Vytříbení skuteční profesionálové v oboru zpravodajství.Tihle nyní zpívali u soudu jako hnoji všech hnojů.
  • abyste se nedivili!!!
  • pravděpodobně je naše vojenská rozvědka vizionář budoucnosti.
    páč je vede kantýnská Nečasová,a ta to musí vědět,né?když tady už jednou řídila tento stát.
    ale toto jsem nechtěl napsat,jen bych chtěl připomenout na dost dobrý článek na seznamu.cz,
    jisté velitelky kurdské milice,a to je realita.
    doporučuji přečíst,ten rozhovor vůbec není špatný.
    přeji všem pěkný den.
    • Nemáš odkaz.
      Slyšel jsem jen část citace ale bylo to přinejmenším k zamyšlení.
      • To by mne zajímalo který tupec může dát k žádosti o odkaz mínusové hlasy. *1*
        • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Pamela
    Horší je že ČR přestává být atraktivní i pro slušné lidi.

    Poznala jsem dost čechů kteří žijí na západě a nikdo z nich se sem nechtěl vrátit.
    Jsou zhnuseni jak ze zdejších politiků tak i ze společnosti.
    • Tak schválně! Jmenujte je! Předkožený, Krejčíř.....
    • V tom máš sice pravdu, ale paradoxně, že na tom hrobě brečíš právě ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit