Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to asi něco přes rok, kdy mě dva eurohujeři přesvědčovali, že EU nám nic nenařizuje, pouze doporučí a je naší věcí, zda to přijmeme nebo ne. Já se jim snažil vysvětlit, že existují závazné směrnice, příkazy a zákazy, které prostě přijmout musíme a hlasování o jejich přijetí v poslanecké sněmovně je vlastně zbytečným divadlem, které musí dopadnout jedině přijetím.

    Tenkrát jsem slyšel, že vůbec nerozumím fungování EU.

  • Kdo chce psa bít - tak si hůl vždycky najde...

    Spíše by se papaláši v EU  měli držet hesla 

    Z  A  K  A  Ž  M  E       Z  A  K  A  Z  O  V  Á  N  Í 

    ("L´  I N T E R D I T    d´ I N T E R D I R E") 

    - což  hlásal  už v roce 1968  francouzský 

    humorista a filosof, pan  Jean  Y A N N E . . .  

  • Mám dojem, že čím více trubců (politických náměstků) na jednotlivých ministerstev, tím častější budou miliardové pokuty, protože i byrokrat by měl být profesionál. Tihle dosazení trafikanti ničemu nerozumí, nic neumí a tak budeme platit. my na to přeci máme.

    Pryč s politickými mafiemi. Všeho druhu. 

  • Systém, v němž pár bruselských byrokratů se svými patrony Uršulou a spol., kteří jsou mimo realitu, vnucuje své chorobné výmysly stovkám miliónů obyvatel Evropy, je systém zločinný. Diktaturu resp. represívní režim Bruselu  odmítám a bruselské výmysly, které jsou nám vnucovány, též odmítám. Nehodlám se řídit výmysly bruselských eurohujerů. Pro mě je závazná naše Ústava atd. 

  • víte kam s celou EU? No zadní části těla, horší jak RVHP...hnus Fialovej

    • sarik, mě se tady líbí každý de bil, jako ty. Fiala přece podepisoval vstup do EÚ. Proč se taky nevyjádří Bureš a zeMAN? Kdo tady prohlašoval, poletím na "Európu"? Bureš raději cestuje s tou svojí sexkretářkou a zahradník se musí "starat" o jeho Moničku.

      • A teď to dej česky ty europo

  • Miliarda sem, miliarda tam.....co už natom v tomhle zadluženém českoňsku sejde.....

  • Redakce, co je to skrytý příspěvek a hlavně proč. Doufám, že mi odpovíte a nejen mě, ale všem.   Děkuji, M.

    • mun.go

      Skrytý příspěvek je viditelný přihlášenému autorovi.

      Pro ostatní je skrytý - z důvodů známých redakci Tiscali.

      • 👏🛴...

    • Hmmm - tak to vypadá, že redakce na jednoduchou otázku neodpoví...

      Proč...?!

    • 👍

      Také doufám že někdo z redakce Tiscali odpoví...

  • Ukrajinský ministr: Otázkou není zda Putin skončí ve vězení, ale kdy.Brepta

    • Aby se tam ten ministr za chvilku neocitl sám.

      A že by nás o tomto humorném osudu naše nezávislá a objektivní média informovala?

      Jesně že ne. Ani náhodou. To by nebyla zpráva "správná". 😀

    • Tenhle krátkozraký mušketýr ho tam jistě posadí osobně. 

  • mun.go

    A kam to EU dopracovala?

    Euro dnes zřejmě po skoro dvaceti letech bude nominálně slabší než dolar. Obě měny jsou blízko prolomení takzvané parity

    Euro dnes velmi pravděpodobně poprvé po skoro dvaceti letech oslabí vůči dolaru až na takzvanou paritu, tedy na kurs 1:1. Dnes ráno vzájemný kurs oslabil až na  1,0006 dolaru za euro, přičemž měnoví obchodníci jako pravděpodobnou vyhlíží možnost oslabení až na 0,95 dolaru za euro již v blízké době. 

    Obě dvě hlavní světové rezervní měny dosáhly parity naposledy během obchodování 5. prosince 2002, od té doby až dosud bylo euro vždy silnější než dolar. Což Češi (a Moravané a Slezané, pozn. m.g.)  poznali tak, že za euro od té doby soustavně dostanou při směně nominálně více korun než za dolar.

  • sow.da


    "Česká republika tak má možnost aktivně ovlivňovat podobu evropské legislativy"

    To je dobrý vtip. Nebyl by ještě nějaký??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit