Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde je Jaroslav Klas se svými katovskými mučírnami a bejkovcem na bití důchodců? Nějak se odsud vytratil a ani na jiných serwerech se už nevyskytuje.
    • Už ho zavřeli na udání Pišty Žigy a dalších pravičáků.
  • A ty ku*vy z Tiscali ---takééééééé
  • Hrrrrrrrrrr na ně! Pražáky bijte hlava nehlava!!!!! Jsou to zrádci Čechů.
    • Jedině ať žije Brno a sudetská území a hlavně, aby byly pod hodným Německem, poněvadž tam se sprostě veřejně neokrádá, jako v Česku.
    • ... jsi nemocnej, nechceš ránu z milosti?
      • potratova podforma existence dela ? ten antiparoubek se snad ani neda splachnout do zachodu ab se nekontaminoval. Ten hajzl myslim .
    • cesi se snad ani zradit neda, to nejde.
  • stovky lidi co uklizeji chodniky. Ta namraza nebyla jenom v Praze. proste zatim se neda vetru desti porucit. Jak to alespon trochu zmirnit , tak tomu se porucit da. Kazde mesto , uz dokonce i dost vesnic ma svoje bezdomovce. Proc se jim nedostala do ruky lopata , koste a podobne nacini a uklizet. Pochopitelne , pokud bude pracovat take dostane zaplaceno . Jak , jestli penize , nebo jidlo nebo oboje a jeste nekde prespani v teple je na radnici kazdeho mesta a vesnice. Jestlize mu v tom brani jeho stav , predevsim ozraly jako prase , jeho problem . Pak nema narok na nic , snad jen na nejake obecni odklizeni jeho zmrzlych ostatku.
  • Tohle máme 10krát za zimu, ale nejsme v Prazeee, takže se nic neděje a sypeme. Zajímalo by mě, jestli v Prazeee někoho napadlo posypat alespoň svůj vchod. Asi ne. Hlavně řvou, jaká je to kalamitáá. Líní jak vši.
    • Češi jsou líní, lžou, kradou, podplácejí a hlavně vyčůraní oproti jiným lidem z EU, asi je to naučili rómové dříve cikáni, latinsky Bohémiansis. *1* , *16* .
  • Pepíci z Prahy , dejte si bacha! To máte za to, že jste neomylní v čele s vaší vládou, vedenou žiďákami, rakušáky a pitomou ODSS-kou.
    • Chtějí C.k. R-Ú, ale já chci velké Německo, poněvadž Češi si prostě neumí sami vládnout.
    • Sice nejsem pražák, ale přesto tak ubožácký žvást jsem už dlouho nečetl. Není to spíš tím, že na radnicích a úřadech se postupně usídlují komunističtí zm..x.di a jejich rudooranžový přisluhovači a poskoci? Vždyť pro komouše a jim podobný lidský odpad byl největším nebezpečím - jaro,léto, podzim, zima a imperialismus?
      • Jsi hňup jak daleko vidíš! Ukaž mi v Praze komunistu, který tam vládne, magore a dej se vyšetřit.
  • Nechápu proč museli zrovna dneska vylejzat, když byli předem v rozhlase i TV tolikrát varováni a mohli si nakoupit do zásoby do pátku.
  • ...odpovedme obecni, mestske urady za udrzbu komunikaci jsou pripraveni.
    Setri na udrzbe, presne podle kaluse usateho a vsichni je platime. Ve spitale Vam dopruci, za doplatek uz jen sadru, pri nejlepším.
  • No měli jste si nakoupit, když bylo mrazlivo a nebyla ledovka, dnes jste měli zůstat doma a věnovat se domácím pracem, nikoliv bláznit po obchoďácích, takhle se Vám pěkně prodraží Vánoce. Musíte holt vyčkat na pozdější dobu. *14* .
    • ... raď své babičce, trotle :))))
      • Ty jsi trottl a Los Debilos. *16* .
    • No,je fakt,že je to mnohdá o nezodpovědnosti jedinců.Zprovoznit město v takovém nečase,je nad lidské síly.Kecy o tom,že si to platíme,nejsou na místě.mimořádná událost to je..... *14*
      • Jaká mimořádná událost ???Pouhá obleva ,daně na údržbu komunikací od nás oranžovomodrobolševici vybrali ,rozkradli a ještě nasekali dluhy,tak ať se starají,to je samý ing a manažer na HxOxVxNxO.Je to nyní nezávadně napsáno soudruhu -aby se někdo nepohoršil nad eaným slovem
    • Aha, nějakýmu Les Debilos se pravdivé upozornění nelíbí, co jsem napsal. *16* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit