Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám obrovskou radost, jak Zeman pohnul žlučí nejenom pravočákům tady na Tiscali, ale všude kam se podívám.
    Vivat pane prezidente!
    • Kdyby jsi měl radost s toho že přiveze nějakou dobře placenou práci nebo někomu pomůže tak by ti většina i zatleskala. Ale prezentovat se tím že někde vyrýpu peklo mezi lidma........Ubohé.
      • a co děláš ty, pravičáku! jen pomlouváš, vysmíváš se, a tapetuješ tady. ty musíš mít pěknej bakšiš za své výlevy na Tiscali. do horoucích pekel s tebou.....řekl by mistr Jan Hus.
        • Nevím jak jsi přišel na pravičáka a je mi to jedno. Závistivcema a rypákama typu čím větší peklo tím větší radost je zbytečné strácet čas..... Za mne jsi morální troska bez ohledu na politickou příslušnost.....
  • Včera jsem viděl zase toho Paroubkova poskoka jak obhajuje ožhralu a kremelskou smečku.

    Děkuji vám spoluobčané že jste je poslali na smetiště dějin. Věřím že i s tím posledním prognostikem si poradíte........ Dávám bolševikovi rok... maximálně dva.
  • Jsem přesvědčen, že převážná většina obyvatel ČR je hrdá na prezidenta, který, jako jeden z mála evropských politiků, má odvahu postavit se jak diktátu Bruselu, tak diktátu Washingtonu. A nic na tom nezmění ani nenávistné příspěvky placeného hlupáka Simona, vystupujícího každý den pod jinými a jinými nicky.
    • Jsi přesvědčen 40 tisíci rubly za měsíc, Ivane!
      • Mínusuješ a kvičíš marně, nacisto. Preference Miloše Zemana hovoří jasně a v příští volbě bude nepochybně zvolen opět, byť jekot z pravdoláskařské strany bude nesmírný. Je vás ale málo, moc málo.
  • Americký konzervativec Paul Craig Roberts ve svém komentáři chválí Rusko a Čínu za to, že se konečně postavily nevládním organizacím působícím na jejich území. Roberts tvrdí, že tyto organizace jsou placené Washingtonem a plní úlohu páté kolony.
    zajímavé - ne?
    • vanhorne
      Spolek Pratel Putina neni colon?Jakou ulohu plni asi ten colon?
    • My tady chcípáme hladem, a ty si žereš vtipnou kaši přímo z Kremlu, z Putinovi zadnice.
  • Miloš Zeman nehorázně hýří na úkor daňových poplatníků

    Tak prezidentská kancelář žádá na příští rok za pohoštění 1,4 miliony korun, na tom nebylo nic divného, kdyby to nebylo téměř o milion korun víc, než ročně utrácel Zemanův předchůdce Václav Klaus. Takové zvýšení se nedá zdůvodnit ničím, leda, jak naznačil předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, zvýšenou konzumací alkoholu.

    To, že Zemanova prezidentská kancelář utratí za pohoštění trojnásobně víc než ta Klausova, které stačila pro stejné účely přes 400 tisíc korun, nejde zdůvodnit ničím. Je to plýtvání peněz daňových poplatníků. Já vím, nabízí se námitka, že z hlediska státního rozpočtu je to „malá kapka v moři“. Když je ovšem ve státní kase takových kapek v moři víc, pak z milionů jsou najednou miliardy a to už bolí. Prezident Miloš Zeman se rád chlubí svoji lidovostí, zdůrazňuje, že mu stačí pivo, slivovice a tlačenka s cibulí. Ve skutečnosti je to taková ta klasická levicová vábnička na voliče. Navenek se zdůrazňuje skromnost a sepětí s lidem, ale skutečnost je jiná. Typickým příkladem takového přístupu byla soudružka Marta Gottwaldová, manželka masového vraha a komunistického šéfa Klementa. Ta si z Belgie nechala v padesátých letech v době obecné bídy vozit drahé krajky a v jednou v Brně vyndala pořadatelům nějaké recepce, že jí nesehnali nejlepší francouzské koňaky.
  • jsme svobodný stát tak že prezident může kam chce
  • já sama jsem opakovaně hlásila příspěvky, které jsou zjevným trollením urážlivé a celkově neslušné... Tiscali je to šumák a byly to příspěvky, které hovořily o zabíjení oponentů nebo jej schvalovaly, urážely celé národy . což je jednoznačně trestný čin, vybízely k válce - i to je trestný čin ba vybízely ke genocidě....ani už nemluvím o tom, že vše pod kradenými nicky.

    Zcela nevěcné příspěvky, příspěvky mimo mísu... ty jsou zde tolerovány navzdory pravidlům diskuze, dlouhodobě.
    • No, já si to myslel, že tečka simon je ta svi.ě, co mě tu vždycky napráská. Je to ubohý hajz.
      • Tečka a Simon neexistují. Jsou to jen tvé nálepky pro odpůrce a odpůrkyně Putina.
        Přestaň zdejší lidi tahat za fusekle zlej trolle
        • Ááááe dity Simčo!!! *1*
  • Bravo Tiscali, třikrát bravo!!!! Mne osobně jste po vašem "zavedení nových pravidel" dvakrát smázli s jednodenním banem pouze za to, že jsem vyjádřil přání, abyste vlastní pravidla dodržovali jako redakce sami. Přešlo pár týdnů a je vymalováno. Takže je v podstatě možné, že až na několik úchylů "diskutujících" zde sami se sebou si zdejší nádherné komentáře píšete sami. A sama sebe jde bloknout těžko, co??? Ostatně jaký server, takoví uživatelé.!!! Takže milánci do třetice - bloknout eggermanna. *1* *1* *1*
    • Dej pokoj. Mě blokli na pět dní naposledy, předtím na tři.
  • Zlý touhou slintající dědečku. Až začneš tvůj mužský nástroj v trenkách
    používat častěji než vánoční ozdoby tak řekni ju.

    Vždy jsem ráda kouřila a lízala. A také jsem vždy tvrdila že nejlepším zákuskem
    večera je stříkající sperma.

    Takže nabídla jsem ti sex. Psal jsi že jsi ženatý. To nevadí. Ty uvidíš o co jsi zatím
    přišel a ta tvá chudinka se může dívat aby viděla co všechno se dosud nenaučila *2* *2*

    Pa zlatíčko. Tvá tygřice ale když si ji ochočíš tak domácí kočička Simonka *14*
    • Na mě tyhle kecy neplatěj, víme? Sem dva měsíce v přechodu.
    • *1* *15* *1* *15*
  • tvl tady je to samej magor
    sou Vánoce bo co? *15*
    • Simona alias Simču alias soudružku pusinku asi zase svrbí homokláda, tak otravuje. Asi zas utekl z klecovýho lůžka. *1*
      • Homokládou budeš spíše ty Zlý dědečka.

        Jednak jsi zde jediný komu vadí fakt že jsem holka a zadruhé jsi odmítl sex
        který jsem ti veřejně nabídla.

        O tom jak jsi měsíce oslavoval Gay klub v Plzni jsem už psala.
        • Njn. Máš zlost, že jsem tě odmítl, Simone, tak o mně budeš roznášet to, co jsi sám. Čili homokláda. *1*
          • Až na to že je to přesně naopak zlý dědečku.

            Ty jsi škemral v emailech o sex a já tě odmítla.
            Proto nyní pomlouváš a děláš z holky kluka.

            Tvá Simonka *14*
            • Já ti žádný maily nepsal. *1* To se ti zdálo a probudila ses s rukou v nočníku. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit