Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ty prachy zlýmu trollovi, KIMCIDovi, pusince a dalším mladým soudruhům přeju. A že nadávaj na pravicovou vládu? No, to je součást tý demence. Jenom nevím, zda by se měla podporovat i ta rudá demence.
  • Kolik z této částky putuje do senátu a parlamentu. Pokud jde o léčení našich europoslanců, je suma nepochybně utajena.
  • Pečuji o dva tyto lidí a řeknu Vám, že to opravdu není jednoduché.Nejdříve bratr (86 let) mé babičky a moje babička 82 let a pak bratra nahradil můj otec.Jako pečující si občas připadáte totálně "grogy".Vy musíte platit svoje životní poplatky, zajistit péči,příspěvky jsou nízké, na oba dva je to osm tisíc.Rok a půl to bylo jen osm set,takže pro mě na pracáku.Potřebují vás denně.Pokud vypadnete musíte někoho zaplatit. Dá se z toho dnes žít?Oni mají vlastní svět, babi je agresivní, tátovi 66 let je mu vše jedno schovává si špinavé prádlo, vybírá popelnice, chce pořád někam cestovat a za svůj život do své domácnosti nevrazil ani korunu(asi ta demence u něj začala mnohem dříve) a nyní se u něj rozpadá skoro vše.S obouma jsou dohady o peníze, pořád jim je někdo bere a ostatní mu to věří, jaká je ta osoba co se o ně stará vlastně potvora, takže další dohady s příbuznými. Jste bez práce a staráte se o ně komplet dvě domácnosti včetně své.Bydlet s nimi nelze, babi nechce a vše by mi jejím úklidem vyhodila.Do domova s péčí nechtějí ani slyšet.Takže já bych mohla za ty tři roky vyprávět.Pracovala jsem jako geodet 20 let a přišla o práci a teď se starám o ně a je to ....Musím změnit pak profesi(v branži není práce) tak snad to vše přežiji.Já se stavební průmyslovkou.
    Táta středoškolák s maturitou, babi zubní instrumentářka.

    Dokud to nezažijete jako pečující, budete psát frky o politicích jak píšete.To je na úplně jiné téma, to je kolabs dnešní společnosti.
    • vím to moc dobře. Z vlastní zkušenosti. To ale nic nemění na faktu, že politici nás do téhle mizérie dostali, nebo se o to minimálně přičinili....
  • Proto je potřeba důchodovej věk zvýšit na 70 let
  • KIMCID
    na politickou demenci víc
  • No joooo, nejdulezitejsi, co na problematice preess.....ky vidi, je ten financni obnos, ostatni je nezajima. Takove nepodstatne veci jako priciny tak vysokeho cisla nemocnych, zatez a stres pro rodiny apod. Clovek jim kamsi zmizel a devianti vidi jen ta cisla. Za chvili je napadne a uz i jiste napadlo, typicky hitlerovske reseni, proste je zlikvidovat, kdyz nejsou schopni pracovat a plnit statni kasu, aby bylo z ceho krast. To, ze makali cely zivot ty kriploidni nedrgaly ani nenapadne, jelikoz nevidi dal nez na prkna sve ohrady pro ovce. *12* *11* *12* *11*
  • ty škody jsou evidentně vyšší.....jen nás co víme, přece 25 let žití v DEMENTokracii stálo už skoro dva biliony
  • Jenom 39 miliard? Já bych řekl, že demence některých našich politiků volených dementními ovcemi nás stojí nesrovnatelně víc. *1* *1* *1*
  • Demence sužuje i některé politiky. Asi proto chtěli přidat těch 26prc. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit