Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kluci ve Štrasburku, ale tady není kam.Pokud se k nám vetne někdo bez platných dokladů, jen tak a ještě s krdelem děcek tak je čeká standartní ubytovna MV.Tady není léčebna ani zotavovna.Tady si musíme na všechno nastřádat a pak třeba čerpat.Samozřejmě že nejlepším lékem je mýtinka nebo dvorek v Bělé.Už to říkal i Dr.Voštěp!
  • Dobrý den, já jsem Kadil. Josef Kadil. Nyní se vyjádřím k této otázce. Je nutné dodržovat právo. Evropský soud se vyjádřil. Je tedy nutné přesunout afghánskou rodinu s nezletilými dětmi z uprchlického tábora v Bělé-Jezové jinam. To je je právní vyjádření. S tím se nedá nic dělat. Bohužel, tak to je. Proto je potřeba učinit příslušné kroky. Pokud má Štrasbourg námitky, je nutné je respektovat. To je nepochybné. Toto je tedy můj názor. Vyjádřil jsem se svobodně tak snad to nemůže nikomu vadit. Je demokracie. A tedy i svoboda slova. Nevím, proč bych nemohl napsat. Myslím, že neporušuji žádná pravidla. Takže komu se to nelíbí tak má smůlu. Děkuji. Nashledanou. S pozdravem Kadil.
  • nejen vyhostit ale pěkně postrkem až na hranice... *16* *16* *16*
  • Už ode mne žádná organizace nedostane ani halíř! Šmejdi ! *16*
    • Dem! Dals Ty vůbec někdy někomu něco? Spíš ukradl
      Ó, nelžik putiniovský bastarde!
    • Dem! Dals Ty vůbec někdy někomu něco? Spíš ukradl!
  • Neskutečná drzost oné rodiny! Poruší naše zákony a ještě si vyskakuje. Hnal bych je všechny pryč zpátky na tu stranu odkud přišli. My tady musíme za všechno zaplatit, nic nedostaneme zdarma a ještě nás šikanují. Kde jsou ty ochránci lidských práv? Důchodci žijí z almužen, postižení nedostali přidáno už mnoho let, na všechny se musí sbírat víčka apod. To ochránce, kteří jsou placení štědře z našich daní nezajímá. Nejsme dostatečně tmaví! Žádné dotace bych jim už nedal! Stejně všichni lžou a žijí si přepychově z našich daní. 75% jde na jejich spokojený život a zbytek jde bůhví kam! PŘESTAT JIM DÁVAT PENÍZE !!!! Peníze dát pak postiženým, nemocným a důchodcům. *10*
    • Hňupe neskutečný! Vždyť Ty jenom papouškuješ to, co vykříkuje ožralý Zeman v demisi!
      Sklapni, zalez, zapadni do hajzlu!
    • Hňupe neskutečný! Vždyť Ty jenom papouškuješ to, co vykříkuje ožralý Zeman v demisi!
      Sklapni, zalez, zapadni do hajzlu!
    • Hňupe neskutečný! Vždyť Ty jenom papouškuješ to, co vykříkuje ožralý Zeman v demisi!
      Sklapni, zalez, zapadni do hajzlu!
  • Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU)
    http://www.opu.cz/
    OPU je nevládní nezisková organizace, která již 20 let pomáhá uprchlíkům a cizincům v České republice!!!
    Placená částečně z našich DANÍ jakož i nadace "Člověk v Plísni" Která bere od státu dotace 136 000 000 KČ a na konci roku vykázala Zisk přes 100 000 000 KČ!!! Myslíte že Dotaci vrátila do Zubožené Státní Kasy??? Omyl Nevrátila a Vzala Další Dotace od Státu tudíž naše peníze které chybějí na Nemocné, Starší Občany a jiné činnosti které si z Daní platíme avšak jsou Zpoplatněny různými poplatky!!!
    ČR investovala přes 130 000 000 do Internetových Stránek které k Nám
    Lákají Imigranty!!!
    Plán na 56 000 000 Imigrantů do roku 2020 převážně Muslimů Splníme i kdyby na Chléb pro Národ Nebylo!!!
    5 let se vedou Války a Najednou přijde vlna Imigrace??? To víte že jooo:-))))
  • Nejhorší ovšem na tom všem je,že naši republiku hanobí naše vlastní organizace pro lidská práva v čele s onbudsmankou Šabatovou.Přitom utečenci často v domácím prostředí- své bývalé vlasti- to neměli s lidskými právy anžúr,to vše jim radí naše a mezinárodní organizace.Tito lidé by na to sami nepřišli.A tak se soudí a vyhrávají soudy.Jak by ne,když se "musí"soudy řídit migračním zákonem.Přitom tito uprchlíci by se měli také řídit ustanoveními ve stejném zákoně,ale to již příslušné soudy neřeší.A Evropa na to brzy dojede.
    • Trestat za vlastizradu !!!
  • V Bělé pracuje v ostraze jeden můj známý, tvrdí, že podmínky tam jsou naprosto OK. Takže jde pouze o nějaké kecy.
  • Zákeřný kremelský skřet si mne ruce. Udělat do Evropy nájezd formou tzv. "bratrské pomoci", na to ti stepní primáti nemají. Sehnat pár dolárků na financování pašeráků jistě ten skřet dokáže a tak jen čeká až hadráci zaplaví. rozvrátí a rozeštvou Evropu a pak už to ti potomci mongolsko-chazarských nájezdníků budou mít snadné.
    *16* *16* *16*
    • ferda
      Z vola bude jen hovězí maso.Každý by si to měl přebrat a používat svůj rozum a nevěřit všemu co se píše.JA by se měl zamyslet.pokud má čím.
    • Co to furt melete za bláboly.
    • To je úžasný, jak může takové zviřátko, jako ty, hluboko klesnout. Navíc, chazarský znak má v současnosti jako trojzubec za státní znak banderovská Ukrajina, ty mamlase.
      • Klikajuščaja mašinka chorošo rabotajet. *1* *1* *1*
      • Tak jsem nemýlil, agent KGB mi to potvrdil. *1*
        • Tys už přišel i o ten jeden závit v palici. SSa vydatně dohlíží na migraci slimáků, Rockefeller to financuje i s dalšími, opruzel vydává promuslimská nařízení a zákony, SSácké neziskovky sem slimáky zvou a mazlí se s nima, prodejné press....tky píšou oslavné články na imigranty a ty tu píšeš takový mamlasoviny. Jsi případ pro Chocholouška, mamlasi.
          • Qui bono? Komu prospěje rozvrat EU? Jedině tomu zákeřnému kremelskému skřetovi, protože na přímý nájezd, tzv. "bratrskou pomoc" nemá síly. Reakce na můj názor potvrzují jeho správnost.
            • Zjevně jsi nikdy neslyšel o smlouvě TTIP, která má v podstatě udělat z EU a SSa jeden stát v rámci obchodu, neslyšel jsi nikdy o novém řádu, kterým SSa skrze uprchlíky dosáhne rozpadu EU a tím se zbaví konkurence. Takového blba jako ty, ještě svět neviděl. Rusku určitě "prospěje", když bude mít celou armádu islamistů a džihádistů kousek za hranicema v Evropě, co. Stačí, když se to se.e v Sýrii a už mají Rusové pohotovost, protože vědí, že to naleze k nim. Takového idiota jako ty, mají jistě všichni prdomlaskaři rádi, jelikož jsi překonal stadium hydrouše. Muhehe.
  • Bez dokladů, bez pozvání a bude nás někdo poučovat. Vrchol drzosti a cynismu.
    Madam Anděla je pozvala, tak ať se o ně postará.
    • ... jsi primitiv :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit