Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau všichi. Mezi čtenáři se právě šíří ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - vhodná pro lidi, co jsou doma. Sama si takto vydělávám už od května a jsem tím fascinována. Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka :) Podívejte se na http://www.Recenze-Plus500.cz
  • Při pohledu na snímek se mi chce smát.Moderní technika na ČD ve 21 století.Ale nesměji se,pochopil jsem že se jedná jen o zpřísněné opatření na železnici a za tou kárkou se skrývá perfektně vyškolený a po zuby ozbrojený člen zásahové jednotky. *1*
  • A zase je o čem psát *5*
    Po skončení ničeho se vykáže 50mil Kč za mimořádné opatření a zase to máme doma.
    • ... tak na to bych v životě nepřišel, díky, mohu jít v klidu spát :)))
  • Více škod než teroristé, způsobili indoši z Indie trvale se množící v ČR. Kolik km drátů a kolejí zmizlo a tím ohrozili český stát na občanech.
    • ... vyřešil jsi zase ho*no, tláchale :)))
  • Jó do každýho rychlíku nasaděj jednoho pupkatýho strejdu vod železniční policie. *2* *2* *2* *2* Toho se tak asi Al pajda "lekne"!. *6* *5* *7* *13*
  • Takové sr... ky, snad nemá cenu ani komentovat. České železnice, bléééééé.
    • ... podej si s nima ruku, ty bidna usmudlana pomala trosko :)))
  • Co by si na nás tady vzali, zase mají o čem kecat.Zase se za těma zpávama schovává nějaká jiná všivárna! *12* *12* *12*
  • Ano, tím že novej říďa bere 250 000,- /měs. za úplný ho*13*no :)
    • ... pochlub se, kolik za a co beres ty, smoulo, at je tady prdeeel :)))
  • Terorismus má vyvolávat v lidech strach se pohybovat na veřejných prostranstvích a ve veřejné dopravě atd.Ten my už,ale máme!Tak u nás terorismus nehrozí.Představte si teroristu,že by měl převézt časovanou bombu z bodu A do bodu B po naší železnici.Nikdy se tam nedostane včas a oni dle všeho bývají dochvilní *1*
  • Bolševické teroristy před vyhlazením nutno míti pod kontrolou!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit