Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kontrolní otázka:
    V Rusku mají, nebo nemají povinnost přimíchávat biosračky do pohonných hmot a přidělují dotace vybraným podnikatelům v ČR, nebo nepřidělují?
    Ony ty dotace jsou prý velmi příjemné a jejich výše je kolikrát skutečně překvapující.
  • Co jsou to zájmy ČR?
    Zájmy Bakalovy?
    Babišovy?
    Zemanovy?
    Církve katolické?
    Vaše, koloběžčiny?
  • Tvrdím, že se mýlíte a v Moskvě prý žádné kopie nemají.
  • No, ja myslim, ze zajmy CR jsou zcela jine, nez zajmy Zemana...
  • Ano je to o těch průzkumech jak psal Churchill
  • Pokud se nemýlím tak se o ní před časem psalo, že je prý veřejnou... (pracovnicí)
  • "studeje"??? Co asi...
  • Ach lidi. Vy vůbec nevíte, co píšete. Jste plni nenávisti a vůbec nevíte, co to jsou zájmy ČR.
  • Ovčáku, děkuji z podporu mého názoru.
  • doufám že jsi pro dnešek vyčerpala svoji denní dávku blbosti. Ale tady tento výblitek chorého mozku se ti opravdu extra povedl.
  • Taky by mě zajímalo, za čí peníze studuje jeho dcera v Londýně! Beztak za ruské!
  • On sice nechal ještě v začátkem prosince 1989 zlikvidovat svá hlášení pro StB, jak je uvedeno v registru konfidentů StB, ale v Moskvě prý mají kopie. *8*
  • Já především nevěřím, že ten demenntní gořala Ovar hájí zájmy ČR! Kolik mu platí rusáci? To by měl Hrad zveřejnit!
  • Doporučuji přečíst

    Petr Pithart: PO DEVĚTAOSMDESÁTÉM
  • Co ovce a p.tomci zvolili do PS a na hrad, to tam máme. Já jsem ÁNO nevolil, ale překvapují mě příjemně tím, že Babiš přece jen neleze do ruské p.dele jako Zeman a v řadě případů se chová racionálně. Asi na Babiše nemají v Moskvě kopie zpráv pro StB jako prý mají na Zemana. A velice příjemně mě překvapil ministr Pelikán ve věcí toho ruského agenta.
  • ono záleží kdo si vás zajednal.Pokud to byla banda z vydavatelství Ekonomia tak je jasno. Bakala je sviňa manipulátor. To byly panečku otázečky. To bylo pěkně namanipulováno. A když bude třeba tento šejdíř si objedná třeba spiknutí. Nebo plíživou kontrarevoluci. Je to pořádný podvraťák. Jasně, že lidi jsou zdravě nasr.ní. Protože šli k volbám a pidistrany které jsou na pokraji vyfičení ze sněmovny permanentně prudí. A furt mají hubu plnou demokracie. Ale takové té svojí.
  • Že by se začínala projevovat ta správná a jednostranná masáž obyvatel pomocí masmédií? Ten výzkum se mi zdá trochu zmanipulovaný tím správným směrem. Věřím tomu, že kdyby byly teď volby, opět vyhraje Babiš s okolo 30% hlasů. Takže tento průzkum je trochu mimo mísu.
  • No kdyby šlo náhodou do tuhého, může se domluvit vládnoucí strana s tzv. opozicí a vznikne oposmlouva - tím ta komedie a výsměch voličům šťastně vyvrcholí a ČSSD splyne s bratrskou ODS nebo ANO s KSČM. Vašek obejme Miloše, Andrej Jozífka Skálu a zavzpomínají na léta strávená kolaborací s bolševickou diktaturou v KGB prolezlém Prognostickém ústavu či StB. *11* *11* *11* *11*
  • Je vidět, že volební systém a ústava poskládaná skalním bolševikem prof. Jíčínským nefunguje. Co taky jiného čekat od soudruha, který v roce 1968 hřímal z tribun o nutnosti vybudování "Jednotné fronty" a zákazu všech politických stran, kromě KSČ. V ČR díky této slátanině vznikla DIKTATURA POLITICKÝCH STRAN s TZV. "svobodnými" volbami - občani si zvolí stranu a ta pak obvykle vybere ZE SVÉHO STŘEDU papaláše, kteří dokážou sehnat nejvíc peněz. Ti pak vládnou s doživotní imunitou, beztrestně, neomezeně a bez účinné kontroly 4 roky, načež se proces opakuje. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit