Přejít na výpis diskuzí

Český 'pan Jádro': Nový jaderný blok bychom měli spustit v roce 2035

4.10.2016 10:00
red 5 příspěvků

Zahájení stavby nového jaderného reaktoru v Česku je blíže, než se zdá. Pokud vše půjde podle plánů, s nimiž počítá vláda i české energetická koncepce, stavět by se mělo už za devět let. V poměru k tomu, že by nový reaktor měl fungovat zhruba osmdesát let, jde o dobu zanedbatelnou, píše Robert Břešťan...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kvůli tomu že Nečas chtěl prodloužit rusům smlovy na ruské jádro .Na něj byla ušita bouda s Nečasovou.
  • Tu devku Nagyovou si vydrzoval (z nasich dani, jak jinak) uz na MPSV, jen proste najednou "zacala vadit". Jaka tedy bouda?
 • že než se tohle zvěrstvo začne stavět, padne tenhle zdegenerovaný režim. Když pominu prostý fakt, že to stoprocentně bude opět nehorázně předražená politicky zkorumpovaná zlodějna, nemohu zamlčet že jaderná energetika je slepá a nesmírně nebezpečná cesta tím spíš když už přes sto let máme ekologické energetické alternativy. No ale když my to stádo ovcí chodících k "volbám" chceme za každou cenu podojit a držet finančně u huby aby si holota moc nevyskakovala, že? A to je nám pak každý prostředek, třeba i jaderný výbuch dobrý.....jen ať holota platí, proč by měli mít elektřinu zadarmo a my utřeli hubu, co....?
 • v Černobylu mají sarkofág z ocele a betonu na 30 let, a už měl byt dostavěn! (obnoven!)
  Máme 500.000 dobrovolníků, kteří nasadí životy na zajištění bezpečnosti při havarii?
  A bude stačit pásmo v okruhu 30km?
  Budou Japonci stavět ,,Pana Jádro???"
  Není řešení alternativní zdroje, šetřit energií, nevyvážet,...
  Kolik že pak stojí kWh ... 5 - 10Kč?
 • Celá aféra Temelína se svary se týkala trubek DN -15 -25.Bez vlivu na bezpečnost. Jen byrokratická šaráda, ale za mld. Prostě jaderná baba to ohlídala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit