Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel se z rádií stalo cosi ve stylu komunistických častušek,čím je lidem hůř,tím se tváří optimističtěji.Jejich denní problémy nejsou téma,kontaktní pořady je výsměch,z půl hodiny je realný čas asi 10 minut,inteligentní plosluchač,převyšující přihlouplého komentátora je vypnut.Přehršel stupidních pořadů jak co uvařit a vše v tonu vždyť jsme všichni spokojeni milionáři,Bylo by to jedno,kdyby všechna tato hromada hnoje nebyla financována všemi lidmi a to povinně.To vše okořeněné kecy o demokracii,aniž by už dnes jediný aktér tohoto absurdního divadla věděl,co to sloivo znamená.Lze jen doufat,že staré na každého jednou dojde se vyplní.Minimálně ta poslední spravedlnost neomylně zafunguje u všech a pak si můžete lehnout na tyto špinavé peníze.Zdraví na výsost nespokojený demokratický posluchač.Zoro mstitel.
  • Radio by nemelo byt bezduchym DJ predstavenim, ale mixem zanru. Kdykopi zapnu radio, zaplavi me 'dydzejska tupost" a idiotske zvaneni... *10*
  • Nesouhlasím s negativním názorem na red.Kudrnu.Ten se dá poslouchat a je to člověk na správném místě. Stejně tak to vidím i u Jana Pokorného,který je rovněž vysoce profesionální a svým projevem je přijatelný snad pro všechny názorově rozlišné projevy.Opakem je p.Daniel Takáč,který svým projevem e mi jeví,bohužel,musím to napsat, coby "slizoun",který se snaží seberealizovat v TV. Jak jsem si všiml,i zde sklízí dost časté kritické hlasy v pořadu "Hayd park". Prostě pro mě působí až nepřirozeně ke svému okolí.To je dle mého na jeho škodu. Rovněž tak to je nebo byl jistý redaktor Sladký,z Radiožurnálu,který svému jménu nedělal vůbec ostudu. Naopak. Protože jsem při jeho komentářích doslova slyšel homosexuála,vypínal jsem radiopřijímač. Příjemný den, Bezouška Pavel
  • Taky se úplně zapomíná na Českou televizi - stát ve státě. Co tam se prošustruje peněz... A dívat se na to nedá.
  • Vyhoďte Kudrnu a jeho věrného PosKokmotose, dejte více prostoru panu Krocovi a jemu podobným a hlavně - začněte hrát HUDBU a ne komunistické agitky Gotta, Vondráčkové atd... jinak se větší " poslechovosti " nedočkáte ...
  • Pokud se jedná o exerní zaměstnance,tam je to jasné. Dále je notoricky známo,že ve státních institucích působí dost kamarádů kamarádů,příbuzných příbuzných,z nichž většina má už dávno bejt v důchodu. Takže se opět nic neděje. Soutěž s komerčníimi radii je nesmysl. Jen jde o koncepci vysílání,které čpí odeesáckou cenzurou. Dřív bylo převítováno,přebártováno dnes je to samá Peake,informace sterilní,a la normalizace seklá protektorátním stylem. Pohádka o tom,že propuštění určitého počtu zaměstnanců přinese těm stávajícím zvýšení platů,se sice hezky poslouchá,ale dnes už tomu nevěřej ani děti ve školce.
  • Leonardo je nejlepší rádio. Jen mi vadí, že nevysílá na FM
  • Škoda Čr6 to je nejlepší stanice. Radiožurnál je opravdu o ničem.
  • Měl by zrušit Radiožurnál nedá se poslouchat *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit