Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pochopitelně. Ať platí ten, kdo ty nesmyslný sankce vyhlašuje a provádí. Jinak je ignorovat. Když už sankce, tak jenom vývoz zbraní kamkoliv. A ne to cpát Kurdům i Islamistům. Tu by měly dostat sankce USA a všichni co je vyvážej..
  • taky budu chtít od vlády peníze. Díky zákazům určitých věcí, jsem taky přišel a přicházím o výdělek, který jinde nenahradím !!!
  • Proč žádají tak zatraceně málo?

    Vždyť to je zásah do svobodného podnikání. Ovlivní to venkov. Život na vesnici.

    Ať platí EU (nové a mnohem horší RVHP) jako mourovaté!

    Máme plná ústa rozvoje venkova, udržitelného rozvoje, pomoci venkovu a necháme si vše líbit.
  • Ano, hrdě jsme se přihlásili k sankcím. Avšak zahradníci dostanou howgh-no, přičemž jabka a hrušky se budou dovážet. Budou holt muset chcípat i s rodinama a věc brát jako daň svobodě a demokracii.
  • ha ha ha :-) teprve to zacne... jak jsem rikal uz Rusko se bude smat jako posledni
  • Jednak nevím, jestli jsou pěstitelé taky češi, jako já, potom by měli snášet to, co my ostatní. A potom jsem neviděl v supermarketech žádný levnější ovoce, včetně jablek, naopak dražší, než obvykle v tuto dobu, na trhu jakbysmet. Jablek všude plný stromy, v Kaufu za 29 bez chuti a zápachu. To si nejspíš chtěji namastit kapsu ti "farmáři", co jim jeden rok sežerou hrozny špačci, druhej rok pomlátěj kroupy. A pojišťovno plať. *1* *1* *1*
  • Když ne kopmpenzace tak žalobu na EU za ohrožení podnikání a ohrožení investic !
  • kdo ty peníze vládě dá ???? bo dal ??? že je ta banda neschopných a všehoschopných dementů vyhodila oknem svým jednáním a přístupem k sankcím-NAVRHUJI ABY TY MILIONY HRADILI JEDNOTLIVÍ POSLANCI A MINISTŘI ZE SVÝCH NAKRADANÝCH MAJETKŮ-viz.Kraďousek,knížepán,zmrdálek a další a další.....klidně ať to hradí ze svých poslaneckých a ministerských platů,náhrad atd.je jich tam dost !!!! Rozrýpali prasárnu sankcí,tak ať si hradí ze svýho co zkazili.Jako každý prostý občan a neokrádají daňové poplatníky,nechci aby se z mojich daní platili debilní hrátky naší vlády a poslanců !!!!!
    • Jasně. Když se dokázali ozvat Maďaři ii Slováci, proč máme kejvat jako slizáci i my?
  • "Zamrdálek" vyhlašoval sankce Rusku o sto šest a málem by vyhlásil i válku, taj ať ti teď ten č u r á k zaplatí ze svého.l *15*
  • tržní ekonomiku tak si trhněte nohou:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit