Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj. Po internetu se právě šíří novinka, jak si vydělat nějaké peníze. Hraju si s tím už od dubna a jsem nadšená *14* Kamarádi, kteří mi to poradili, jsou už dnes celkem vysmátí *1* Akorát je potřeba se na to podívat rychle, protože to asi brzy zkončí.. Najdete to na http://www.Cervena-Cerna.cz
    • nevotravuj s reklamou
    • nevotravuj...
  • Redaktorko zaplaťte si korektora, když děláte ve článcích chyby. Je to ostudné.
  • Zkušenosti ověřené po staletí se používání dodnes v Číně,v České republice se používají také byliny,které mají nedocenitelný význam,kde selže klasická medicína ,tak se pár našich léčitelů věnuje.To co EU a Česká republika se tomu podřídila,že se na byliny nesmí psát,k čemu se používají- přitom mají nezastupitelnou preventivní službu. Českých zemích byla tradice léčivé byliny využívat.Proto by bylo na místě porovnat kolík lidí naše klasická medicína vyléčila,když jsou lidi nuceni brát léky celý život,kolik jich bylo posláno domů na smrt,porovnat jaké má výsledky léčitel ,který se věnuje každému člověku , a hledá příčinu nemoci,proč nemoc vznikla,snaží se ji vyléčit používá byliny,které nemají vedlejší účinky,a nehuntuje rozpočet 230 miliard,vím více se dává do zdravotnictví,tím více je lidí nemocných,proto by bylo namístě uznat alternativní medicínu v naší zdravotní péči a proplácet přes pojišťovnu.Když se někdo chce nechat léčit klasickou medicínou ať se léčí,a kdo si chce vybrat alternativní medicínu atˇ má možnost také.Nebo bude pořád v České republice monopol ve zdravotnictví.
    • Čínská medicína rakovinu nevyléčí. To, že autor článek pojmenoval v podstatě nesmyslně a chybně, jen svědčí o jeho vlastní hlouposti; a velká část zde projevených reakcí podává svědectví o úrovni průměrného čtenáře nevědomky nakaženého pseudoideologií New Age:-).
  • No a už zbývá jenom objevit že Amerika je za Atlantikem..... *1*
  • Češi pouze zjistili určité léčebné účinky rostliny původem z Japonska.
    To jsem aspoň pochopil z článku,klanění se všemu čínskému nepovažuji za
    dobrý nápad,tato civilizace byla posledních 200 let v úpadku,dnes žije z vykořisťování jak přírodních tak lidských zdrojů
  • překvapením "objevili" že tisíciletá čínská medicína bez drahé jedovaté chemoterapie a složitých přístrojů léčí rakovinu. JAKÝ TO OBJEV.....mně to připomíná starý vtíp "vědci po mnohaletém složitém bádání a miliardových investicích zjistli že nejlepší hnojivo jest chlévská mrva" *4*
  • Řekl bych, že ještě lepší cesta by mohla vést přes čínskou medicínu - než přes "Čínskou"...
  • češi přišli na to,co teda umí čínská medicína už dávno,takže přišli la prd,jen opsali co někdo jiný zná *3*
  • chichi, geniální... češi došli na to jak se vytváří nové a další národy.... gratulují.... mám to uložené...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit