Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čeští žáci zaváleli v testu finanční gramotnosti - už tři bankovní společnosti jim za to nabídly výhodné půjčky.
  • Spíše to svědčí o narůstající demenci a retardaci mozkové kůry v oblasti spánku a rozumu.
    • Nesuď jiné podle sebe!
  • Babiš by měl být v kriminále. Například elektronické podání DPH, nelze vymáhat, pokud neexistuje povinnost mít datové schránky a elektronicky ověřený podpis. To zákon ukládá pouze právnickým osobám, nikoliv fyzickým, kde toto je dobrovolné, nikoliv povinné. Takže každý soud, kam se to dostane, projede, při své abnormální hlouposti, protože argument neexistence povinnosti dané mít je opřen o zákon. Tyto nesmysly, co tu zločinec Babiš vymýšlí by jej měly stát místo.
  • Jděte do háje s takovejma zprávama.Vždyť se mladý lidi v dnešní škole nenaučí nic pořádného. Těch pár mladejch co znají to nezachrání.Úplný Radio Jerevan.
  • čerští učitelé zvládají finanční gramotnost mnohem lépe než jejich západní kolegové,narozdíl od nich totiž ještě pracují jako pojišťovávi,úvěroví agenti,realitní agenti a o prázdninách i jako "šmejdi" *3*
  • Hmm, finanční gramotnost! To je dobré, ale nezapomínejme také na jazykové vybavení.
    Spoustě lidí dělají problémy "íčka" (to nemyslím toho zločince), shoda podmětu s přísudkem...
    A co cizí jazyky? Já slyším u mladých, že je vše "ou kej", "šit" "fak" a "superrr"- hrůza! České "voe" a další specialitky ani nezmiňuji!
    Navrch kšiltovka a zrcadlovky a máme zde "would-be" američany!
    • Výstižné. Ale není jen bídné "jakoby" jazykové vybavení, tak "vo co gou", Jsou to znalosti nebo spíš neznalosti matematiky, fysiky, literatury, historie, protože číst knížky už není "in". Nač se s tím číst, když se dá najít na interneru vejcuc, že. A volný čas se pak využije na "zábavu".
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..
    *1* *1* *1* *1*
    • Bože můj, ten paranoidní nebo spíš dementní soudruh s tím tapetováním nedá pokoj. Podle "inteligence" to vypadá tak na Milouše Jakeše nebo podobného soudruha. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit