Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivannavratil386

    Moc zajímavý článek. Může se to zdát divné, ale myslím si, že právě někde v MHD skončila i moje poslední aku vrtačka. Jinak si nedokážu vysvětlit kam se mohla podít. Naštěstí nebyla nijak drahá, takže mě její ztráta nijak netrápila, ale i tak by mě zajímalo kde je jí dnes konec. :-)

  • Před několika leta jsem z nouze / doba je zlá / , u DP jako řidič pracoval. Krátkou dobu , než jsem si našel slušné zaměstnání. Uznávám , jsem starý poctivý blbec a udělal jsem chybu. Na konečné jsem našel na podlaze nějaký mobil. Neznám nijak moc ceny , ale šlo o něco laciného . Nebyl nijak blokovaný , tak jsem otevřel v dobré víře adresář. tam co jsem čekal , táta , teta , Ema má mísu. Tak jsem na to táta zavolal , táta to zvedl , já se představil a řekl že jse tu věc našel v MHD a volám na tohle číslo , jestli si pro to táta přijde. On že ano , domluvili jsme čas a místo na konečné. Na místo kam jsme se domluvili , dorazil takový nějaky blbec z Harvardských fondú , nic jiného jsem už podle telefoního kontaktu nečekal. Dal jsem mu tu v podstatě bezcenou věc a považoval vše za uzavřené. On mě překvapil otázkou , kolik že jsem si z toho verku vyřídil svých telefonátú ... Chvíli mi trvalo než mi to došlo a pak jsem ho požádal aby vypadl z vozu , nebo mu rozbiju hubu. Vypadl , pak si nějak stěžoval dokonce u vedení té srandafirmy , já už poučen jsem všechno zapřel a tím to skončilo. Takže milí zapomnětliví , věřte nebo ne , dalsí nález už jsem jen z vozu vykopl a o ničem nevěděl . Tím chci osvětlit ty procenta kdy nic už zapomenutého nenajdete. Poděkujte takovýmhle Držitelúm Investičních Kuponú a jejich inteligenci . Jednou poctivej , to nadosmrti stačí. To poučení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit