Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to pranárod horší než naši cikáni,co lze od nich čekat?Možná ho nakonec snědí.
  • Tady je vidět kultura národa..Muslimská hrozba je všudepřítomná a takto se k zajatcům choval jen Hitler a Stalin.
    • žádná kultůra,žádný národ,živočišný druh je to,stejně tak jako orangutani nebo prasata...do kafilérky s něma.
    • Koukám, že je spíše všudypřítomná tvá bezmezná tupost.
      • ty jsi snad emisar z Tripolisu ty trotle??
  • VELICE KRUTA RASA.
    Jsem ze vseho smutna, je mi velmi lito jeho rodiny i jeho. Nikdo si nezaslouzi takovou smrt a neuctu.
    Ta pakz splati nad vydelkem. Budou se kroutit jako hadi az jim poslou kapitalismus v te prave podobe se vsim vsudy. Kolik bezdomovcu bude, jeste budou plakat a vzpominat na dobre casy. Pakaz !
  • a ti, kteří se fotografují s mrtvým tělem a lynčují kohokoliv, to jsou ti naši noví přátelé? ty hvězdy demokracie, ty roznesou celou Lybií pravdu a lásku? no potěš nás pánbůh
  • Chovají se jak zvířata a tací budou vládnout zemi. Otřesné. Takto zacházet s člověkem. To je americkej styl?
    • Proč americký styl ??? Tací lidé se chovají, když vyznávají muslimství, jiná práva, tresty...
      Podle mého si to zasloužil, tyran jeden...S takovými lidmi by se mělo zacházet uplně stejně, co ten dotyčný dělal druhým....Neni mi ho líto.... *7*
      • Čurá.u. Nic jiného mě pro tebe nenapadá
  • Pro Petr,ty osle USA je totálně morálně rozpadlý stát,o demokracii se tam nedá vůbec mluvit.
    • Pravdu díš, taková pakáž chce vládnout světu. Už aby se položili a zmizeli v propadlišti dějin.
  • Přál bych státníkům, kteří rozvrat v Lybii způsobili, aby s nimi jejich protivníci, kteří nesouhlasí s jejich jednáním zacházeli také tak jak s Kadáfím. Ani zvířata se tak nechovají!!! Jsou to zběsilé, zfanatizované a předpokládám i zdrogované hordy, vycvičené CIA k těmto špinavým pracem. Jednou se to obrátí protii USA, která si osobuje rozvracet státní režimy tam, kde mají své hospodářské a politické zájmy!!!
    • A také to tak dopadne. Libye se stane druhým Afganistánem a baštou znovuzrozené Ál Káidy. Jsou též muslimského vyznání a až začne plundrování země a její rozkrádání, tak se tam odpor rozvine.
      USA cítí, že přírodní zdroje dochází a tak by nejraději vyvraždili celý svět, aby USA schramstla celou zeměkouli jen pro sebe a všechno bylo jen jejich, asi jako Belzebub v Hrátkách s čertem. Chtějí aby přežili sami co nejdéle. Ale tím proti sobě postaví celý svět. A na to sílu mit nebudou !!!
      Ono o tom všem svědčí již názvy - povstalci proti USA jsou "teroristé", "teroristé" v zájmu USA jsou "osvoboditelé". Hnus !!!
    • Pravdu díš, jsou to ti nejhorší a nejnebezpečnější zločinci, které se fašisté z NATO rozhodli instalovat do čela Libye. Každý den se mi chce zvracet, když pomyslím, že jsme členy této nejhorší teroristické organizace na světě.
  • Horší než zvířata,pardon,zvířatům se omlouvám.Už se těším až budou chcípat hlady a naftu jim rozkradou Amíci.
  • takhle se chovaj americani to je jejich styl od nich to vsichni odkoukali.obama je cerny hitler a mel by viset.nato jsaou fasisticke staty.na cele s nemeckem italii a dalsimi staty.rusove to vrazdeni taky podporovali jsou stejni.je to jedna verbes.kdyz jde o ropu tak si muzou podat vsichni ruce.
  • Lenka (anonym) líbí nelíbí vlákno reagovat
    Chovají se jak zvířata a tací budou vládnout zemi. Otřesné. Takto zacházet s člověkem. To je americkej styl?
    ******************************************************************************

    Aha, on byl lidumil, nikomu neskřivil ani vlas.
    Pochopte, že oni jsou jiná mentalita, tam se trestá jinak, než u nás a odplata Oko za oko, zub za zub, je tam běžná. Já se tohohle chování nezastávám, ale chápu ho. Nikdo z nás rádobycivilizovanejch tohle nezmění a hlavně nepochopí...
    • Nikdo na světě není stoprocentní lidumil. Ale Libye za Kaddáfího byla stokrát demokratičtější, než u nás. Libyjcům se vedlo díky zásobám ropy dobře. Jenomže Kaddáfí chtěl ropu využívat ve prospěch libyjců - USA dodnes Libyi dlužila 300 miliard dolarů. A když tam nyní propuká krize, nemají z čeho platit dluhy, tak zabíjejí. Kaddáfí se nebál postavit USA na odpor. A tak vedl ozbrojený boj proti američany zaplaceným povstaleckým teroristům a porazil by je. To nemohly USA, Francie a Itálie připustit. Potřebují Libyjce okrást o jejich naftu, aby měli čím řešit svoji zlodějskou krizi. Hlupáčkové jako ty to ovšem nechápou a poslušně papouškují, co jim propaganda nacpala do hlav. Zeptej se Rajko Dolečka, jak amíci hrdinně v Srbsku bombardovali školy s malými dětmi, on tam byl a vynášel je mrtvé, tady to řekl na veřejnosti a od té doby o něm nikdo neslyšel. Prostě amíci hrdinně zabíjí malé děti raketami a nejmodernější technikou.. Nikdo neví, zda Rajko ještě žije a pokud ne, tak jak zemřel...
      • Aha, když člověk nesouhlasí s něčím s čím Ty, jsem hlupáček. Každej věříme svejm bludům. Jak píšeš: "Hlupáčkové jako ty to ovšem nechápou a poslušně papouškují, co jim propaganda nacpala do hlav", takže já říkám: NÁPODOBNĚ...
    • JO, JO, POČKEJTE, AŽ BUDE V EVROPĚ ŠARÍJA... (doufám, že ne, ale když to takhle půjde dál, kdo ví...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit