Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se to amíkům povedlo...teď nastolí proamerickou vládu a ropa za dáčo může být odsávána do států...opicím za to rozdají banány a všem bude dobře...A o to tady šlo!
  • a ti, kteří se fotografují s mrtvým tělem a lynčují kohokoliv, to jsou ti naši noví přátelé? ty hvězdy demokracie, ty roznesou celou Lybií pravdu a lásku? no potěš nás pánbůh
  • Jsem překvapena, jak tělo staříka-sedmdesátníka Kaddafího vypadá sportovně, to naši ztučnělí politici jako je třeba Vondra budou vypadat mnohem hůř.
  • Ztracim duveru v kohpkpliv a cokoliv. Zvlaste zadnemu politikovi se neda verit. Zadnemu systemu ani zadne instituci. Ze zasady nikoho nevolim.
  • VELICE KRUTA RASA.
    Jsem ze vseho smutna, je mi velmi lito jeho rodiny i jeho. Nikdo si nezaslouzi takovou smrt a neuctu.
    Ta pakz splati nad vydelkem. Budou se kroutit jako hadi az jim poslou kapitalismus v te prave podobe se vsim vsudy. Kolik bezdomovcu bude, jeste budou plakat a vzpominat na dobre casy. Pakaz !
  • Pro Petra hlupák zůstane hlupákem a ty jsi toho příklad.
  • Upřímě by mě zajímalo co asi USA a hlavně celé NATO bude dělat či požadovat za pomoc té bandě povstalecké že se dostanou k moci.Bud je ještě využijí k něčemu,třeba v evropě nebo je i naverbují do NATA.Myslím že je to vysoká hra a nejde tu jen o ropu a jiné zdroje.Myslím že jde o moc a získat tak za každou cenu nadvládu.Který stát je na řadě v pořadníku nestvůr a hrdlořezů NATO ? *16* *12*
  • smutný osud dvojníků, nepřidává vám tak trochu mladší co
  • Je to pranárod horší než naši cikáni,co lze od nich čekat?Možná ho nakonec snědí.
  • Pro Petr,ty osle USA je totálně morálně rozpadlý stát,o demokracii se tam nedá vůbec mluvit.
    • Pravdu díš, taková pakáž chce vládnout světu. Už aby se položili a zmizeli v propadlišti dějin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit