Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se ještě nevymyslí. :D Nejsem si teda úplně jistá, jestli bych takový vibrátor chtěla. Na druhou stranu věřím tomu, že své kupce si určitě najde. Když už jsme u toho tématu erotických pomůcek, tak teď dost uvažuji nad tím, že bych také nějakou koupila. Ne teda pro sebe, já jich mám dost, ale spíš pro manžela. Dívala jsem se například na takové ty stimulátory pro muže. To by se mu mohlo líbit. 

  • Mnozí z nás by se spokojili s " přirozenějšími" prostředky pro oné zkoumání
  • To je neco pro buzny. Budou si natacet rit zevnitr a zverejnovat to na Youtube.
  • Před dávnými lety jsem školil řidiče z povolání. 32 hodin bylo moc, a tak jsem jim pouštěl i odborné filmy o dopravě. Jednou mi v půjčovně film zaměnili a já zjistil, že mi dali film o operaci laserem v gynekologii. Nechtěl jsem ho promítout, ale řidiči mě ukecali. Když pak viděli, jak laser pálí nádor na děloze, odvraceli tvář a jeden dokonce omdlel...
    Tak nevím,jaký bude mít kamerka úspěch.
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..
    *4*
    • Buzno.
      • Tak koukni topná spirálo,je to holý fakt s tím se smiř !!!!!!!!!!!
  • Jak soudruh Pišta hned ožil když se píše o vibrátoru. On totiž nechápe nic co přesahuje hranice jeho živočišného vnímání dané přijímáním potravy, spánkem a kopulací. *1* *1* *1*
  • Kterými tělesnými otvory ta kamera ještě proleze?
  • Já bych tam ještě zabudoval spermokanonenfutr..
  • Doporučoval bych našim turistům , všem , kteří cestují do USA aby jej povině zakoupili a domluvili si schůzku s černo ouškem z Bílého Domu a podívali se /s optikou i světlem/ jak hluboko jsme v jejich americké pr-deli........
    *1*
    • Něco podobného jsem chtěl napsat *1*
    • Dost ubohé, soudruhu Suchoji. USA řiťolezectví nechce, zatímco CCCP to přímo vyžaduje a kdo tak za komunofašismu nečinil, měl problémy.
      • Ty jsi čistokrevnej trotl Hmm, kolik vojáků padlo za komančů v cizích zemích? zato když jsme v paktu NATO/ i když nevím na co/ padj žoldáci jak hrušky.......
        pokud vím, tak CCCP nás neverbovalo do Afganistánu,a nezemřel tam jediný,hrdinný voják čssr armády....... tolik jen k tomu rectálnímu alpinismu směrem k SS spojeným státům. Hawgh
      • Naopak Tečko! Je to velmi vtipné a výstižné! Hned si to opatři ať vidíš, jak vypadají zbytky hamburgerů mezi kterými se proplétáš!
  • Dle chuti každého jednotlivého soudruha a soudružky *5*
    • Fuj ty prase! Není každý jako ty, aby to ještě olízal když přijede z US.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit